Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell kötelezni a gyereke...

Miért kell kötelezni a gyerekeket arra, hogy tanulják a cigány-népismeretet?

Figyelt kérdés
Miért nem tanulhat a gyermekem zsidó spanyol stb stb népismeretet? Miért pont cigányt?
2014. szept. 9. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
46%
Talan mert Magyarorszagon tobb cigany el, mint spanyol es veluk szemben a legnagyobb az eloitelet?
2014. szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudom, de talán az lehet, hogy Isten a teremtés után elfelejtett kezet mosni és rátámaszkodott a teremtés asztalára.

Nem nagyon érdekel, de hogy én a dolgozatban azt sem írom le amit tudok az is biztos. Nem én vagyok rasszista, mindenhol gyűlölik őket.

2014. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan tárgyat képzelnék el, amiben:

Tanulnak magyar néprajzot, hagyományokat.

Tanulnak a kisebbségekről, nemzetiségekről, jelentősebb vallásokról.

Tanulnak a fogyatékosságokról, gyakoribb és fontosabb betegségekről, ezeknek nem minősülő néhány állapotról.

Egy ilyen tárggyal kiegyeznék. De hogy csak a cigányok?

2014. szept. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!