Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Torokorszagban miert olyan...

Torokorszagban miert olyan erdekes ez?

Figyelt kérdés
2szer voltam Torokorszagban es egyszer Tuneziaban. Szoke haju, viszonylag feher boru lany vagyok. Mind a ket helyen ugymond "megcsodalnak", ingyen kaptam 3 nyaklancot az egyik ezek kozul arany volt. Fenykepet kellett csinalnom veluk, divatbemutaton voltunk ahol lehetoseget kaptam arra, hogy en is bemutassam az uj kollekciot.. Termeszetesen visszautasitottam. Miert van ez? Egy teljesen atlagos lany vagyok, semmi kihivo nincs bennem. Ennyire balvanyozzak a szokeket?
2015. jún. 7. 11:12
 1/5 vfrtom ***** válasza:
Igen, egy volt koleganömet konkrétan meg akarták venni az akkori férjétöl. Több száz marhát, meg kecskét ajánlottak érte. Az ott egy nagyobb vagyonnak felelt meg.
2015. jún. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tuneziaban pedig egy szallodat, bmwt es 5 tevet.. Es anya poenbol mondta hogy jolvan es fogdta a kezem.. Nagyon megilyedtem. De ez csak a termeszetes nem festett haju lanyokkal csinaljak?
2015. jún. 7. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkivel csinálják, de csak poénból, mert viccesnek tartják, hogy az európaiak tök komolyan veszik ezt a tevés dolgot.
2015. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oke de miert kaptam 3 nyaklancot ingyen?
2015. jún. 7. 17:38
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
vendégszerető nép, és a magyarokat különösen kedvelik
2015. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!