Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon antiszociális vagyok,...

Nagyon antiszociális vagyok, hogy lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem taszítom az embereket, pedig szeretek barátkozni. Új munkahelyre kerültem, maga a cég is most alakult, így mindenki mindenkivel ismerkedett. Ezalatt a két hónap alatt azonban kialakultak a kisebb baráti körök, és én valahogy kívülálló maradtam, pedig úgy éreztem mindenkivel szemben barátságos voltam. Úgy érzem átnéznek rajtam... S ez nem csak itt fordul elő, hanem minden új körben, ahova újonnan ellátogatok. Miért van ez? Sugárzik belőlem valami taszító erő? Hogyan lehet ezen javítani?
2010. febr. 28. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
van stílusod? ízlésed, hobbi-d, zenei ízlésed, vannak e dolgok amikről szeretsz beszélni, stb, vagy csak olyan semmilyen vagy? ez fontos kérdés.
2010. febr. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Talán ez is probléma, de nincs konkrét ízlésvilágom, mint pl: van aki az afrikai lakberendezést stílusát szereti, vagy épp raggae-kedvelő stb. Nincs konkrét zenei vagy bármilyen irányzat, amit szeretek, öltözködni is inkább az aktuális divat szerint szoktam, persze annak a szolíd változatában, és csak olyasmit veszek, ami a testalkatomhoz talál. Csak annyiban nyilvánul meg a stílusvilágom bármilyen téren, hogy egy bizonyos dolog tetszik vagy sem pl: film stb.
2010. febr. 28. 10:52
 3/4 anonim ***** válasza:

nah akkor ez az első probléma. én is így kezdtem annó, mindig ki voltak közösítve, nem volt semmi stílusom se zenei, max a számítógépes játékokban.



ha a közösség(ek) részei szeretnél lenni, akkor oda be kell tudni illeszkedni. Ha nem lehet veled semmiről beszélgetni, akkor ne várd, hogy bárki barátkozzon veled.



mi a hobbid? mit szeretsz csinálni mit csinálsz a szabadidőben? amúgy fiú vagy vagy lány és hány éves?

2010. febr. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy érzem ez, úgy érzem az... Megfejtetted: valahol megdöccennek az érzéseid. Te fogod összeszedni magad, hogy magaddal szembenézz, senki más nem tud semmiben a segítségedre lenni, hacsak nem egy ilyen röpke "ez van" erejéig, mint ez is. Lehet hogy egész egyszerűen csak elfogulatlanabbul kell szemlélned a népeket, akik jól elvannak a maguk egyéni drámájával is. Ha "kiszállsz" gondolatban a színjátékból, akkor világosabb lesz a nézőpontod. Nyilvánvaló lesz, hogy amit "taszító erő" néven neveztél, míg nem tudtad mi, az nem más, mint egyszerű _______ :)
2010. febr. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!