Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti miért nem tudtok...

Rebellious Dead Lady kérdése:

Fiúk! Ti miért nem tudtok "átlátni" a metalhead-esen öltözködő csajokon?

Figyelt kérdés

Talán ez annyira taszít benneteket, hogy nemis szeretnétek jobban megismerni az illetőt?

Miért ítélkeztek elhamarkodottan a másik felett?

Mielőtt valaki beszólna valami hülyeséget, előtte elmondanám, hogy nem minden metalhead sátánista, drogos vagy utálatos dög.



2015. jún. 11. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Az meg milyen, siakot hord vagy mi a csuda ez?
2015. jún. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
meg kell találni a megfelelő társaságot, ennyi a varázslat
2015. jún. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Az ítélkezésnek két módja létezik.

- Az egyik, amikor valaki aktívan bánt vagy hibáztat téged pl. általánosítás miatt, irigység miatt vagy primitív elmebetegségből.

- A másik, mikor távolságot tartanak veled szemben. pl. félelemből.


Na meg persze van aki csak hülyén fejezi ki magát, fura maga a stílusa és kommunkációs módszere. Esetleg nem ért téged.


Vannak emberek, akiknek a vallás mossa a fejét, akik túl sok horrot néztek, illetve a sznobok, akik szerint ha van egyéniséged, akkor nem lehetsz a társadalom hasznos tagja.

Az ítélkezés, más kigúnyolása, kibeszélése pedig ad az embereknek egy izgalmas témát. Sokan máson vezetik le a feszültséget, magukat másokon keresztül akarják jobbnak hinni.


Nem szabad az ilyen emberekkel foglalkozni! A legtöbbnek az emociónális képessége és IQ-ja a béka segge alatt van. Bár néha nem árt az ilyennel tisztázni a helyzetet, megoldani a problémát a további kellemetlen helyzetek feloldása érdekében.


Azt szoktam mondani, hogy soha nem azokat kell megjegyezni, akik bántanak és negatív élményeket okoznak, hanem azt a rengeteget, aki nem.


Attól mert jó az ízlésed, még lehetsz egy intelligens, csodálatos ember és ezt sokan tudják, rajtam kívül is!


https://www.youtube.com/watch?v=khw5Y3A9gSg

2015. jún. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#1

Bocsi, de nem értem.

#2

Amikor kis városban élsz vagy pl. vidéken, akkor sajnos (tapasztalat) nagyon nehezen lehet megtalálni azt a társaságot, akikkel jól érzed magad, akik olyan elvont stílusúak, mint te magad.

#3

Értem. Köszönöm ezt a hosszú, szépen megfogalmazott választ!


Szerintetek esetleg lehet az is, hogy pl. ha a másikat lenézik az elvont stílusa miatt, akkor az azért van, mert menőnek hiszi magát a társaságával szemben?

Bocsi, de jobban nem tudtam megfogalmazni.. Remélem megértitek mire gondolok... :)

2015. jún. 12. 17:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De az is lehet, hogy szeret bosszantantani.
2015. jún. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm az eddigi válaszokat! :)
2015. jún. 12. 21:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Igazán nincs mit:)

És ne vedd a szívedre a hülyeségeket!

2015. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az öltözködésnél sokkal többet számít a kisugárzás.

Öltözködhet valaki jól , ha közben nem tud szót érteni senkivel , valószínűleg nem sokan fogják kedvelni , ellenkező esetben viszont sokkal nagyobb esélye van rá. Nekem is vannak zenekaros pólóim (bár nem metál bandáké), de ezek miatt nem ítélt el senki , a barátaim között is vannak hasonló ízléssel rendelkezők , igaz a zenei ízlés egy közös pont/témakör ami megkönnyítheti a hasonló egyénekkel való barátkozást , de döntően nem ez számít hanem a kisugárzás.

2015. jún. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a többi választ is!

Hát igen, sajnos ez mindigis egy rossz tulajdonságom volt, hogy mindent magamra veszek, de nem mutatom ki, és utána mikor már sok ilyen sértő dolog történt velem, akkor elsírom magam (persze csak otthon, mikor senki sem lát). Lehet, hogy hülyén hangzik, de ez van.

Az valóban igaz, hogy a kisugárzás a lényeg. Csak ezt sokan nem veszik észre, főleg ott ahol én élek, hisz sokan az az elv szerint ítélkeznek, hogy: "A ruha teszi az embert." Én ezzel nem mindig egyezek.

2015. jún. 12. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!