Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Egy híres gördeszkást keresek....

Egy híres gördeszkást keresek. Valaki ráismer? (Többi lent).

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy híres gördeszkást keresek,aki szerepelt a thrasher magazinban,de nem találom a thrasher magazine youtube csatornáján. Pedig tudom hogy fent volt :s Tudom hogy ez elég kevés információ,de egy hosszú barnahajú rocker srác és a videói alatt mindig rock zenék mennek. Ha esetleg valaki tud ilyet linkelni akkor talán ráismernék. Tudom hogy elég silány információk,de azért hátha. Előre is köszönöm a segítséget.

2015. ápr. 15. 13:39
 1/7 Beniy ***** válasza:
Hát ez így egy baromi tág fogalom. Riley Hawk esetleg?
2015. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha feka, akkor Steven Reeves, ha nem feka, akkor nem tudom :D
2015. ápr. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem Riley Hawk :D Gondoltam hogy valaki írni fogja :) Tudom hogy elég tág fogalom,de sajnos többet nem tudok :s Olyan jó lenne megtalálni... :c Nem feka :)
2015. ápr. 15. 22:16
 4/7 Beniy ***** válasza:
Kb. milyen stílusban gördeszkázik? Így hirtelen esélyes szponzorokról nem tudsz infót?
2015. ápr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Na ezek jó kérdések >< Szerintem regular :)
2015. ápr. 17. 14:38
 6/7 Beniy ***** válasza:
Nem az állására kérdeztem rá, hanem, hogy miket csinál. Tehát ilyen techesebb arc, vagy nagy cuccokon is leugrál? Egyébként nekem még tippként itt van Figgy, Kevin "Spanky" Long, meeg esetleg Bryan Herman.
2015. ápr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Megnézem mindegyiket :) Amúgy leginkább a lepcsőkön való ugrásokat csinálja meg a railokat.
2015. ápr. 18. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!