Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen Pécsi élni? Szerettek...

Milyen Pécsi élni? Szerettek ott, vagy nem, és miért?

Figyelt kérdés

2015. jún. 19. 11:16
 1/2 A kérdező kommentje:

Pécsett,elnézést. Nem tudom ezt hogy hoztam össze:D

Nem vagyok bevándorló:D


További válaszokat megköszönnék.

2015. jún. 19. 12:34
 2/2 anonim válasza:
100%
Én Pécsi vagyok, én szeretek itt élni, ennek a városnak megvan a saját hangulata, vannak jó sulik, szép épületek, jó programlehetőségek. Van néhány bevásárlóközbont, ahol ami kell az megvan. Azonban van egy két rossz tulajdonsága, egyes városrészeken túl sokan vannak a " barna bőrű nem kívánatos személyek", így a lopások, és bűnözések is vannak, ezért szerencsésebb olyan részen lakni ahol kevesebb van belőlük. Őszeségében jó hely, én nagyon szeretem még a Mecsek jellegzetes útjait, a Tv tornyot, a bringautakat, a fedett gokartcsarnokot, a Zsolnai negyedet, a hangversenytermet, a Tettyét, a havihegyet, napfelkeltekor és napnyugtakor különösen! Remélem tudtam segíteni! Egyéb kérdéseid esetén nyugodtan rámírhatsz!
2015. jún. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!