Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagy tisztelettel, elnézést,...

Olgika kérdése:

Nagy tisztelettel, elnézést, bocsánat, miért elutasító a rendőrség a szervezett zaklatás célszemélyekkel szemben?

Figyelt kérdés

Ha valaki jelzi, hogy szervezett zaklatás célszemély miért nem tartják vele a kapcsolatot és intézkednek, hogy szűnjön meg a zaklatás és térüljön a kár? Hangsúlyozom, kiemelem, hogy senkivel szemben nem kívánok, akarok negatív szankciót, szerencsétlenségembe vergődve úgy döntöttem ezt is megkérdezem.

Szervezett zaklatás célszemélye vagyok sajnos. Számos sorstárs írta, hogy elutasították a rendőrségen, idén márciusban hosszú szenvedés után felhívtam a 112-őt és az Ügyelet mondta tegyek feljelentést, nagyon kedves, segítő volt, majd megyei ügyeletes tisztet kapcsolt, aki nem mondta, hogy tegyek feljelentést, azt mondta magasabb helyekre továbbítja. E helyütt is köszönöm szépen. Ahogy elkezdődött zaklatásom bemenekültem pszichiátriára, még a szervezett zaklatás kifejezést is a kezdethez képest három évre találtam meg a neten, szörnyű volt, azóta is hatodik éve szenvedek, kezelnek paranoiás skizofréniával és alvászavarral, kezelőimmel őszinte voltam, és Kezelőorvosom mondta, hogy hatósághoz fordulhatok, lehet, hogy van aki tud segíteni. Miután felhívtam a 112-őt, Pszichiáterem szólt, hogy szóltak nekik erről, nagyon rendes, lelkiismeretes volt velem és továbbra is fordulhatok hatósághoz. Nagyon kikészültem öngyilkossági kísérleteim, gondolataim is voltak - segítettek amennyire csak tudtak. Interneten - Kezelőorvosom tudtával - szervezett zaklatás célszemélyek, érintettek Facebook csoportunk is van, külföldi és további belföldi csoportok is vannak. Köszönöm szépen megtisztelő figyelmük!



2015. jún. 20. 22:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%

Ha azt szeretted volna, hogy a rendőrség tegyen valamit az ügyben, akkor nem kellett volna azt a hibát elkövetned, hogy a pszichiátria közelébe mész. Ha már ott voltál, akkor a rendőrség ki van zárva, mert bolondnak fognak tartani, akinek csak kényszerképzetei vannak.


A másik, hogy bizonyíték kell. Ha tudod bizonyítani, hogy valóban zaklatnak akkor csak át kell adni a video/hangfelvételeket a rendőrségnek és lesz nyomuk amin elindulhatnak, egyúttal bizonyítottad, hogy nem csak a fejedben létezik ez.

2015. dec. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a szíves hozzászólásokat, válaszokat.


Tisztelettel alább ide másolom a Jogi Fórumon szervezett zaklatás témában 2015.12.19. 10:47 időpontú hozzászólásomat.


""Tisztelettel bocsánat a zavarásért. Tisztelettel ide másolom a szervezett zaklatás célszemélyek, érintettek Facebook csoport aktuális rögzített bejegyzését. A legjobbakat! Köszönöm szépen a lehetőséget a hozzászólásra. /A közelgő ünnepekre tekintettel megjegyzem kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok!/ E helyütt is mindenkinek nagyon szépen köszönöm a szíves hozzászólásaikat.

"Olga Natália Nagy

december 14., 16:28

/Olga Natália Nagy

november 21., 21:09/

Tisztelettel felhívom a figyelmet az Elektromágneses fegyverek és tudatmódosító technológiák áldozatai csoportra. Remélem minél előbb lesz fordulat. Üdvözlet a csatlakozóknak, sok boldogságot, jó egészséget, a legjobbakat!

Néveri Zsolt

22 órája

Sziasztok!

Második alkalommal sikerült megrendezni az Elektronikus Szervezett Zaklatás álldozatainak találkozóját Budapesten.

Sikerült megeggyeznünk,hogy csoportosan teszünk feljelentést az ügyben.Várjuk a további jelentkezöket a csoportos feljelentéshez.

Mindenkinek köszönöm a részvételt.

/TetszikHozzászólásMegosztom

10 ember látta

Rajtad kívül Anikó Borka és Zubcsik Tardin Jullianna kedveli ezt./

/bocsánat megjegyzem: 2015.12.19. kb. 9:51, ide másolva mert csak 1 rögzített bejegyzés lehetett/

Néveri Zsolt

2 perce

Sikerült kideritenem,hogy az Elektronikus Szervezett Zaklatás felderitése a TEK,Terrorelháritó központ feladata.

TetszikHozzászólásMegosztom

Ez tetszik neked.

Nagyon szépen köszönöm a tisztelt, kedves Sorstársaknak megmenekülésünkön való munkálkodásukat, Isten gazdag áldását, a legjobbakat kívánom!""

2015. dec. 20. 23:28
 13/17 anonim ***** válasza:

2 dolog lehetséges:

Vagy nem tudnak róla mert a bizonyítékokat eltűntetik a rendőrök elől.

Vagy tudnak róla és minden emberi jog megszűnik a célszemélyek számára.

2020. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
58%
Láttam erről videót hogy Amerikában már komolyabban foglalkoznak a témával és a rendőrség is elismerte hogy létezik ilyesmi.
2020. márc. 1. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Utolsó! Csak nem lakótársa vagy a kérdezőnek a diliházban?
2020. márc. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Régi már a topic, de hát miért ne.


Nem diliházba való. Főleg azután hogy "US diplomats in Cuba" keress rá. Az utóbbi időben megjelent 1-2, magát szakembernek mondó figura akik állítják hogy ilyen nincs és a célszemélyek ("TI"-ok) vagy csak skizofrének, vagy feltünésvágyból csinálják az egészet. Azt is szeretik hozzátenni hogy sok, az interneten található dokumentum ami implantátumokkal (RFID, mikrostimulátor) kapcsolatos is csak hülye, hozzá nem értő "tudósok" cikkei.


Nos, az "US diplomats in Cuba"-val kapcsolatban egy valami biztos, maga a CIA jelentette ki, ha valaki ilyet tapasztal menjen odébb (ha valakinek szétmegy a füle/a feje a zúgástól tehát azt amit a diplomaták tapasztaltak), az összes tobbi nem éppen hivatalos, ki tudja milyen tudósok és -vagy újságírók által kiadott tücsökcirippeléses, tömeghisztériás cikkek éppen ezért hiteltelennek tekinthetők.


Olyan ne hiteltelenítse el az elszenvedőket akinek köpése sincs a témához, ha meg mégis akkor fűzzön hozzá valamit a cikkhez.

2020. márc. 7. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Aki érintett, és tudni akarja mi van, az beszéljen velük, azokkal a nyomozókkal, vagy felderítőkkel, vagy tevcnmiusokkal, akik a rendőrség részéről fogadják a kérdésedet (anonim módon is), és tanácsot adnak információhoz juttatnak...



Most beszéltem 20 percen át az egyik ügyeletessel, AKI VOLT RENDŐR, ÉS VOLT BŰNÜGYI TECHNIKUS. Nagyon sokat segített (!!!) mert megértette a "történetet"..., és felvette a fonalat. Nagyon elégedett vagyok a beszélgetéssel. Mondom az elérhetőséget, hívd fel, ha bajod van:


Telefontanú Program


” hogy a bűn ne maradjon büntetlenül!”


Neve bemondása nélkül hívhatja a Telefontanú ingyenes telefonszámát!



06-80-555-111



A Telefontanú Program Magyarországon 2001. január 15-én kezdte meg működését az Országos Rendőr-főkapitányság Bűnmegelőzési és Esélyegyenlőségi Osztály szervezetén belül.



A program alapötlete az Egyesült Királyságból származik, ahol 20 éve Crimestoppers néven működik ez a rendszer a bűnüldözés, bűnfelderítés és nem utolsó sorban a bűnmegelőzés hatékonyságának növelése érdekében. (A Programot hasonló elvek alapján jelenleg Európa négy országában -Spanyolországban, Nagy-Britanniában, Hollandiában és Magyarországon - eredményesen alkalmazzák)



A program azoknak az állampolgároknak nyújt lehetőséget, akik információval rendelkeznek már megtörtént vagy tervezett bűncselekményekről, bűnelkövetőkről, körözött személyek tartózkodási helyéről, de valamely méltányolható okból nem kívánnak a rendőrséghez fordulni, személyazonosságukat a hatóság előtt felfedni.



A 06-80-555-111-es ingyenes zöldszámon a nap 24 órájában fogadják a Budapesti Rendőr-főkapitányság munkatársai a bejelentéseket.

2020. okt. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!