Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A rendőrség sem segít? Zaklató nő

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rendőrség sem segít? Zaklató nő

Figyelt kérdés
Zaklat és érzelmileg zsaról. Többször is figyelmesztettem hogy ne zaklason hagyjon békén. De nagyon erőszakos többször is nekem jött. Voltam a rendörségen de nem csináltak semmit sem. Telefonból a kártyát is ki vettem , tiltottam mindenhonnan. Rendörségen ismerik az anyját ezért nem csinálnak semmit sem. Szinte este járok haza mert ha egyszer meg talál , csinálhatok bármit követ. Szépen is meg kértem már , fel emeltem a hangom is de semmi. A családom és a barátaimmat is zaklassa , hogy merre vagyok stb... Aput és az öcsémet folyton hívogassa , ebből nagyon elegem van. éjfél vagy utána is szokott telefonálni , mikkor már mindenki alszik... Több órát képes a kapuban állni szakadó esőbben. Szerintettek mit lehet tenni? Pofozam fel vagy költözek el?

2015. ápr. 20. 09:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Tanulj meg írni.
2015. ápr. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

"Pofozam fel" Na ezt ne mert ha ilyen elmeháborodott, akkor elképzelem egyből ő fut a rendőrségre.


Gyűjts bizonyítékot, hangfelvételt, videót, mindent. És mikor megvan ez a sok dolog. Akkor keress egy ügyvédet akivel szépen átbeszélitek és bemész tenni egy feljelentést a rendőrségre. (Azért kellenek a bizonyítékok hogy a feljelentés megállja a helyét ne hamis vádnak tűnjön)

2015. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Jelentsd fel zaklatásért, de úgy, hogy az összes zaklatott családtagoddal együtt. Kérj távoltartási végzést ellene. Ha a rendőrség nem csinál semmit, kérd ügyvéd segítségét.
2015. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 mantis religiosa ***** válasza:
Mivel érdemelted ki ezt a megkülönböztetett figyelmet a nő részéről?
2015. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írtad hogy "zaklató nő", akkor tehát nő zaklat? Férfi vagy vagy nő?
2015. ápr. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Elmebeteg lehet az a nő!!


Én egy csajra vagyok ráálva de nem ilyen elmebeteg módon.

2015. ápr. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kérj távolságtartást. Jelentsd fel. Az, hogy ismerik az anyját a feljelentéseden nem változtat.
2015. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Valahogyan ki kellene magadból ábrándítani. Vagy gusztustalanul viselkedsz előtte vagy összejössz valakivel (utóbbinak csúnya következménye is lehet). Enyhén szólva nagyon szeret téged az a nő. Az elköltözés is segíthet (ha albérletben laksz, egy percig nem gondolkoznék).
2015. ápr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 opened paradise ***** válasza:

Te is egy pincében fogod végezni...


Amúgy ha éjjel hívogat,azt vedd fel,legalább bizonyítani tudjad.

2015. ápr. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Te ilyen vagy sunyi nemis montad h voltal ott
2015. ápr. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!