Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A magyarok külsejét tekintve...

A magyarok külsejét tekintve egyetértetek?

Figyelt kérdés

Én Olaszországból származom, de már nagyon régóta Magyarországon élek, itt is nőttem fel:)


Szerintem a magyar lányok nem annyira szépek, mint amennyire mondják, illetve sokuk ízléstelenül öltözik, olyan ruhákat vesz fel, melyek nem passzolnak egymáshoz, mint nő, én így látom.


A magyar fiúk viszont jól néznek ki.Vannak olyan jók, mint az olaszok.Egyedül azokat a páváskodós típusúakat nem szeretem, sajnos a fiatalok között sok az ilyen.Nem kellene így elcsúfítaniuk magukat.Helyette inkább lazán, enyhén elegánsan és férfiasan!


21/L



2015. jún. 27. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Hát szépség, merre van a pékség?

Sok szép magyar lány van.

2015. jún. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2015. jún. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A legnagyobb baj nem a szépséggel van, hanem az ízléstelen, utcasarki, bazári öltözködéssel a lányok, nők körében.
2015. jún. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%

Hát érdekes amit írsz.

Én például az olasz fiúkat kimondottan csúnyának tartom. A magyar lányok ízléstelenségéről annyit, hogy te akkor még nem jártál Angliában, vagy Franciaországban vagy Belgiumban. Na ezekben az országokban a szemed se rebbenjen ha 120 kilós nőt, hasat kivillantó topban látsz, mert ez Angliában szinte mindennapos. Nincs gond a magyar lányokkal. Szépek, és olvasva a kritikájukat, igényesebbek mint pár külföldi.

Csak megjegyzem. Az olasz nőknek sem kell panaszkodni ha igénytelenségről van szó.

2015. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem a magyar férfiak öltözködése - legalábbis a vidéki kispolgárok és alacsonyabb rétegek körében - igényességben a román, orosz-ukrán átlaghoz áll közel.


Az idősebb csóró generációnak pedig nincs "stílusa", hiszen jobban érdekli őket, hogy legyen mit enniük, mint hogy megy-e az Adidas melegítőhöz az otthonka.


Ami a fiatalokat illeti, valóban ízléstelen, bár szerintem mindkét nemnél az. Elvakultan próbálják leutánozni Amerikát (az okaiba ne menjünk bele, nagyon hosszú lenne), és mivel ez nyilvánvalóan lehetetlen, kialakult egy köztes állapot, ami se nem amerikai, se nem magyar (viszont világszerte "egységesen "egyedi""), hanem olyan "tudjuk hogy szar és nem olyan, de ez jó". Igazából ha nem lenne ennyire megszokott és hétköznapi, röhögnének azon, ahogy kinéznek.



Mindezek ellenére szerintem mindenhol van egy vékony réteg (kb. felső középosztálytól felfelé), aki megengedheti magának az elegáns viseletet, és van pénze arra, hogy valódi szempont legyen a minőség is (nem csak öltözködést tekintve, hanem úgy általában). Így valóban vannak nálunk is, akik jól öltözöttek, esetleg még saját stílusuk és ízlésük is van. Előfordul.


19/F

2015. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
70%

Tetszenek a magyar lányok, a 8/10-es kategóriától kezdve.

Onnan minden országbelit vernek.

Mindenhol vannak csúnya, átlagos nők.


Olasz pasikról nem tudok nyilatkozni, hetero vagyok. Azonban nem tetszik a stílusuk.

2015. jún. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
39%
Azt, hogy a magyar lanyok milyen szepek, a magyar lanyok mondjak. Hat igen, vegulis valamit be kell beszelni, hogy ne legyen annyira luzer az orszag... kulonben meg, ha kulfoldon jarok, es szembe jon egy ott elo magyar, fel sem ismerem, hogy magyar, semmi jellemzo vonas, vagy stilus. Keveredve van a magyar nep (is) minden massal, nem is lehet elmagyarazni, leirni, hogy milyenek arcra. Amugy meg, lattatok mai tinilanyokat? Szogegyenes haj, mert ilyen van a suli menojenek, nekem is ilyen kell, muszempilla mert az is meno, es persze az egyenoltozet. Minden lanynak egyforma, ami mi mutat meg: magyar lanyok stilusa nulla. Nem tudom miert kell elhitetni a magyar lanyokkal hogy kulonlegesen szepek, amikor nagyon nem. Ja, Palvin Barbi szep, de hol van a tobbi vilaghiru modelltol? A szepsegkiralyno valasztasokon is milyen nok vannak?? Ezek Magyarorszag szepei, hat nagyon szepek tenyleg.
2015. jún. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Öltözködés és azzal kapcsolatos ízlés kérdésében nem mondanék véleményt, a szépség viszont más kérdés.


Én pont Olaszországban és Spanyolországban járva szembesültem azzal, hogy az olasz és a spanyol lányok úgy általában messze nem annyira szépek, mint a hírük, vagy mint amit én feltételeztem. Természetesen köztük is vannak feltűnően szépek, nem is kevesen, de arányában elég sok az alacsony, tömzsi testalkatú, nem éppen formás lábú lány, és szembetűnően erősebb a testszőrzetük. Persze mindez nem kritika, csak megfigyelés, mert amit felsoroltam, az mind nyilván genetika kérdése, nem választás vagy igényesség kérdése.

2015. jún. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Egyetértek.


A magyar nők szerintem teljesen átlagosak, amikor külföldön voltam, legalább annyi szép nőt láttam, szóval nem látok nagy különbséget adottságok terén.


Ami viszont igazán feltűnő, az a magyar nők beképzeltsége és kihívó (feslett) öltözködése.


Igazából arról van szó, hogy rengeteg igénytelen magyar férfi van, akinek a szépség = sok smink, feslett öltözködés, ezért tartják szépnek a magyar nőket. Én személy szerint a természetes szépséget tudom értékelni és azt, ha vkinek van egyéni stílusa, hát ilyen nő Magyarországon 1000-ből 1.


Amúgy meg igaza van az egyik válaszolónak, azt, h a magyar nők milyen szépek, nagyrészt magyarok mondják, vagy olyan külföldiek hazudják ezt, akik ágyba akarnak vinni magyar nőket, mert tisztában vannak vele, h mennyire könnyűvérűek.

2015. jún. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!