Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Tudom hogy nem egészen idetart...

Tudom hogy nem egészen idetartozik, de ki az a neves tudós aki 150 évvel ezelőtt?

Figyelt kérdés
...kezdte meg Törökszentmiklóson a papi szolgáltatást? HÁny évig szolgált a városban? Csak mert sehol nem találom a választ és holnap reggelre már kéne
2010. márc. 3. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:

keresgéltem neked...

hogy lehet ilyen hülyeséget kitalálni?? (gondolom Tanár adta fel... neki, h lehet..)

Bocsi, h nem tudom a választ :/

2010. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sikerült önállóan megtanulnom keresni a neten. Nem értem, a mai fiatalokban miért nincs ennyi kreativitás...



Csak Beírtam a gugliba, hogy Törökszentmiklós, 1860, pap, és kiadta, rögtön az első helyen.


Tudod, mit? Nem linkelem be, és a nevét sem árulom el. pedagógiai célzattal. Tedd meg te, és megtudod, ki volt ez a tudós.

2010. márc. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
hehe:)
2010. márc. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ipolyi Arnold
2010. márc. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Basszus, minek mondtad meg neki? Így tolnak a s.egge alá mindent, ő meg megszokja, hogy semmiért se dolgozzon meg... :-(
2010. márc. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem vagyok tanár. Köszönöm!
2010. márc. 3. 17:56
 7/9 anonim ***** válasza:
Psszt! Felébrednek a gyerekek!
2010. márc. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Légyszíves ha már válaszolsz akkor a kérdésre, én ne ilyen értelmetlen hülyeségetet írj! Megkaptam a választ meg is köszöntem. Ez az oldal nem arról szól!!
2010. márc. 4. 13:41
 9/9 anonim ***** válasza:
OP IS A FAGGOT.
2010. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!