Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A cigányoknak ez benne van a...

A cigányoknak ez benne van a "vérében"? Mármint egészen más mentalitásúak mint a magyarok.

Figyelt kérdés
Miért van hogy egyes cigány családok be tudnak illeszkedni a nagy részük meg nem?Nem lehetne valahogy eltakarítani innen őket?Mámint félre ne értsétek de mindenkinek jobb lenne ha nem kellene együtt élnünk.Adnának nekik valami területet és ott élhetnek együtt.Mi is jól járunk és nekik is jobb lesz ha együtt élhetnek.Miért lopnak?Miért nem tudnak ők is dolgozni rendesen?Ne kezdjétek védeni őket!!!!!!!!!Mert ez így van.Ma is anyukámat leköpte és lekurrrvázta az egyik csak azért mert megkérte hogy adja vissza az osztálytársa ceruzáját.Miért kell ezt eltürnünk?Nem lenne bajom velük ha nem viselkednének így.Miért nem tudnak beilleszkedni????
2009. jan. 26. 21:51
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
32%
Én magyar vagyok.De szerintem nem minden cigány származásu ember ilyen.Nekem vannak cigány barátaim is.Szerintem nem kell általánosítani.De abban egyetértek hogy a legtöbb azért lop,hazudik...stb.DE mért adnánk nekik valami terültet?Szóval ezek szerint a magyarok se lakjanak külföldön?Vagy itt Magyaroszágon a cigányok,kínaiak,stb??Ez ellen nem tudsz mit tenni.Egyszerűen csak elkell fogadni
2009. jan. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
21%

Ennyi erővel Te is (kérdező) mostoha gyerek lehetnél külföldön, Tőled is megkérdezhetnék, hogy:Te mit keresel itt?!

Én roma vagyok, de nem bánom, hogy a véremben van az a fajta zsiványság, amivel túl tudom élni itt ma Magyarországon ezt a sok sz*rt,amivel nap,mint nap találkozik az ember (lásd:szoc-nyomor)

Nem lopok,nem csalok...néha azonban ferdítek az "igazságon", mert,tudod, nem mindig kifizetődő őszintének lenni...Ez van.

2009. jan. 26. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
56%
Nem mind ilyen, akinek a zene van benne a vérében közülük, azt nagyon becsülöm.
2009. jan. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
Ha akarnának menni, akkor sem tudnád hova küldeni őket. sok milliónyian vannak Európában, nincs ekkora lakatlan hely sehol. Zsidókkal megpróbálták, és ott is áll a bál.
2009. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Én egyszerűen fejbelőném őket,utálom mindet.Pont a múlthéten rabolt ki fényes nappal az utcán 3 cigány:@

Szerintem a 99%-uk egyforma lop,csal,hazudik,a munka büdös ezért csinálnak 60 gyereket és államtól elvárják a támogatást meg kint a Blahán késelgetnek.

2009. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%

Nézesd meg a klaviatúrádat, duplázza a "g" betűket!

:)


Amúgy nagyrészt a politika tehet róla, hogy ilyenek lettek. 20 éve még sokkal normálisabban viselkedtek, de legfőképpen tudták hol a helyük! Ez egy ilyen ország, mindig átesünk a ló túloldalára.

Mindentől függetlenül nekem se hiányoznának, ha egyszercsak mint szublimálna!

:D

2009. jan. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
70%

Bocs!

mint= mind

2009. jan. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
47%

Sajnálom az anyukádat!

Nem vagyok roma származású, mielőtt lepontoznátok...

Szerintem minden nemzetnek, népnek megvan a saját férgese,csak szét kell nézni a világban. Aki világot látott ember az tudja, hogy attól szép a világ, hogy színes és változatos kultúrák lelhetőek fel benne. Ez így van rendjén.

Az emberek azonban természetükből adódóan szeretik kiközösíteni azt, aki kicsit más, mint a többségük. Néztek már Rád lenézően, mert magyar vagy? Örülj, ha nem. Akkor jön rá az ember, hogy milyen érzés kissebbségnek lenni. Remélem sosem tudod meg!

Igen, tényleg vannak olyanok, akik tehetnek arról, hogy mindet egy kalap alá veszik, akikről te is írtál, de azért nem hiszem, hogy öröölni lehet a lopásra való hajlamot. Esetleg biosz órán tanították Neked, hogy a pigment száma azonos arányban nő a lopásokért felelős gének számával? Nem hiszem.

Azt is mondják, hogy nem akarnak dolgozni. Másrészről viszont ha Te munkaadó lennél kit vennél fel? Egy barna bőrű képzett dolgozót vagy egy kevésbé képzett fehér bőrűt? Sajnos tudom a választ és a cégünknél is volt már rá példa, (nem vagyok rá büszke).

Nagyon sokat kell letenniük a cigányoknak az asztalra, hogy más szemmel nézzenek rájuk. Szerintem már el is kezdődött a folyamat (egyre többen tanulnak, képzik magukat, és ami a legfontosabb szocializálódnak).

A világ azonban soha nem fog megváltozni. Mindig is ilyen gyűlölködő és előítéletekkel teli lesz.

Ezzel együtt kell élnünk.

Sajnos egy rossz élmény benned elindított egy folyamatot, ami nyomot hagy majd benned és ezentúl nehezen nézel majd jó szemmel más romára is, de gondolj arra, hogy te is kerülhetsz olyan helyzetbe, ahol te leszel más, mint a többség (nem csak faji diszkrimináció van).

Ne kívánd, hogy egy országba gyűjtsék a romákat, mert nagyhatalommá nőhetnének :))

Azért komolyan sajnálom az anyukádat, mert a mai gyerekek nagyon szemtelenek! A tanároknak veszélyességi pótlék járna (gondolom tanár az anyukád)!

2009. jan. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
65%
Szia kedves kérdezo!!!En teljesen egyet értek veled!!Nekem van egy cigány osztálytársam, és csodálom, hogy még nem dobták ki!!!De az biztos hogy debil!!Normális ember nem viselkedik úgy mint "EZ"... Az én anyámat is le szokták ku.vázni, de azzal ugye semmi baj, hogy az ovének meg minden héten más szeretoje van!!Szeretnék nem foglalkozi veluk, de egyszeruen ha már ignorálom oket mindjárt belém kotnek!Legszivesebben kiirtanám oket innen.... Azzal meg nagyon megáldott minket a sors, hogy csak itt élnek Szlovákián és Magyarországon... Kész szégyen az országnak! :(
2009. jan. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
81%
1. válaszolónak: Nekem vannak kínai barátaim és 100x jobbak mint a cigányok!!!Tehát nincs miért lehordani a kínaiakat....Cigányokkal azonban még csak rossz élményeim voltak, pl. minden szarságba bele akartak rángatni!!
2009. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!