Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Láttátok a Dragon Ball Super...

Láttátok a Dragon Ball Super első részét? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Én szerintem prológusnak 10/10.

2015. júl. 6. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az előbb néztem meg. Sajnos csak néhány szót értettem belőle, mivel a nyelv japán volt, és még angol feliratom sem volt hozzá.


Nem fogott meg igazán, de jó volt Gokut és néhány barátját újra látni, így 21. századi köntösben. Videl különösen szép, és ha jól hallottam, az a színésznő adja a hangját, aki később a GT-ben Pannak. Majd meglátjuk a későbbiekben, hogy milyenre sikerül ez a széria.


Olyan nagyon sokat nem várok tőle, hogy a Z-t is felülmúlja, de ha csak fele olyan jó lesz mint az, már elégedett leszek. :-)

2015. júl. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Vimeo-n még fent volt, de mára már letörölték. (Volt hozzá angol felirat.)
2015. júl. 7. 06:08
 3/14 A kérdező kommentje:
Ha valakit érdekelne itt van, angol felirattal. [link]
2015. júl. 7. 06:12
 4/14 anonim válasza:

:) egyébként már aznap volt hozzá magyar felirat is :)


[link]


[link]

dir=subtitles/japanese/Dragon_Ball_Super/


[link]


[link]


ui.:én az utolsó linkel lévő felirattal néztem, az tűrhető volt(legnagyobb hibája az volt , hogy Trunks nevét lefordították), de a többit nem ismerem

2015. júl. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Sorry a 2. link rossz lett, de javítom


[link]

2015. júl. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Hogy a kérdésre is válaszoljak szerintem hozza a égi formát....a GT-nél mindenképpen jobb...nekem abó egyedül a S4 és Gogeta fog egy kicsit hiányozni, más semmi...viszont ha tényleg 100 részre terveznek, akkor ez 2 év lesz leadni, ha hetente 1 részt adnak le.. szerintem adhatnának heti 2 részt is...de majd Toriyama hátha kitalál valamit...
2015. júl. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Én az angol, vagy a japán nyelvet preferálom ha Dragon Ball-ról van szó. Magyar az olyan meh :S. A GT-ből nekem a Shadow Dragon saga az úgy-ahogy elment. Sok emberrel ellentétben én értelmes sztorit várok. Nem azt, hogy mikor fogják szétverni egymást.
2015. júl. 7. 10:20
 8/14 anonim válasza:

Én személy szerint sehogy se bírom máshogy elviselni az animét csak japán szinkron és magyar felirattal..egyszerűen máshogy nem megy..az angol szinkronhangok általában borzalmasak, a magyar mikor hogy. Sokan panaszkodnak a japán hangra, hogy az milyen rossz, meg, hogy a több animénél női hang adja a főszereplő(k) hangját és csak kevés férfi hang van , de nekem személy szerint ezzel nincs bajom, ...már az lenne furcsa, ha nem így lenne.


Igen valahogy nekem is a Shenron/Shenlong saga jött be...

2015. júl. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha angol szinkron akkor is inkább Kai verzió. De még mindig a japán szinkron az igazi. :D
2015. júl. 7. 10:58
 10/14 anonim válasza:
Ahogy mondod :D
2015. júl. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!