Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az oroszok miért írnak úgy,...

Az oroszok miért írnak úgy, mint az első osztályos gyerekek?

Figyelt kérdés

Nem megbántani akarom őket.

Csak láttam egypár videót (meg egy filmet) az oroszokról. És meglepett, hogy ők felnőttként úgy írnak, mint az első osztályosok.


Mi az oka?



2015. júl. 3. 14:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen nyelven írtak?

Mert egy idegen nyelven, idegen írással lehet, hogy mi is úgy írnánk, mintha elsősök lennénk.

2015. júl. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tanultak az iskolában, mert csak úgy lehet értelmesen az azbukát olvasni.
2015. júl. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lermontov kézírása. Elgurul felnőtt írásnak.

[link]

2015. júl. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt én is észrevettem. Sok orosz tanul nálunk az egyetemen és tényleg úgy írnak. Nekem nagyon tetszik, bárcsak én is tudnék ilyen gyöngy betűkkel írni.
2015. júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
"gyöngy betűk" Ez nagyon aranyos volt :D
2015. júl. 3. 16:11
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg az lehet az oka, hogy a cirill betűket nem lehet olyan szinten összekapcsolni, kicsit amolyan műszaki módon tanítják őket írni. Nekem van egy ismerősöm, aki műszaki rajzolónak tanult, és hihetetlen szép az írása pasi létére, csak győzd kivárni míg elír valamit.
2015. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
Azèrt,mert !Közöd ? Raszista vagy ? Tudom ,hogy bántani akarod őket !
2015. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!