Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Dell vagy Lenovo gyárt jobb...

A Dell vagy Lenovo gyárt jobb minőségű laptopokat?

Figyelt kérdés
ha ugyanazt az árkategóriát nézzük
2015. júl. 15. 19:22
 1/3 A kérdező kommentje:
hopsz rossz kategóriába írtam remélem átteszik
2015. júl. 15. 19:23
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem a Dell. De elfogult vagyok mert Lenovom meg nem volt.
2015. júl. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A Lenovo néhány éve nagyon ráment a strapabíróságra. Szerkezetileg még a belépő szintű gépeik is vetekedtek a Dell Lattitude sorozatával (amit ipari környezetbe szántak). Újabban sajnos a dizájnolásra egyre nagyobb hangsúlyt fektetnek. Ami nem jelenti feltétlenül azt, hogy a minőségben alább hagytak, de látszik, hogy egyes szériáiknál már nem a minőség és tartósság áll mindenek felett.

Ellenben Dell-ben is láttam gyenge konstrukciót, nem is az olcsó kategóriában. Rossz anyaghasználat, vázszerkezet, burkolati megoldások, stb...

A Lenovo mellett szól, hogy a praktikusság mindig is jellemző volt rá. Leginkább a urkolati elemek bontása bővítés és karbantartás szempontjából. Az nagyon szimpatikus volt, hogy a gépeikben a hűtőrendszer kitisztításához nem kell ripityomra szétszedni a gépet, hanem egy alulról 2-3 csavarral bontható fedlap leszedése elegendő volt. Ugyan ilyen egyszerűen lehet benne háttértárat, memóriát, egyéb modulokat cserélni.

Munkára inkább Lenovo-t vennék. Magán jellegű felhasználásra nem tudom.

2015. júl. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!