Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik számítógép márka a...

Melyik számítógép márka a megbízhatóbb?

Figyelt kérdés
Vennék használtan egy pc-t,Dell és Lenovo között vacillálok.Szerintetek melyik a megbízhatóbb márka,csak így általánosságban?

2015. jún. 21. 17:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A dell meg a Lenovo nem laptop márka?


Na mindegy...


PC-t, meg saját magadnak állíts össze.

2015. jún. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1: Gyártanak asztalit is.


Egyébként én sem vennék ilyen vackokat. Inkább rakass össze valamit valakivel. Olcsóbb és jobb.

2015. jún. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Rendben megfogadom a tanácsokat,bár nem gondoltam volna-hogy e két nevesebb gyártó gagyit gyárt.Viszont mindenképpen használtan szerezném be a cuccokat.Hardverapró megbízható?
2015. jún. 21. 19:55
 4/12 Trevor. ***** válasza:
Eladótól függ az is, de megbízható.
2015. jún. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem ide tartozik,de azért laptopba remélem nem gyártanak gagyit a fent említett gyártók.Vagy ezeknek a nevesebb gyártók asztali gépei gagyik csak?Vagyis egy kicsit részletesebben érdekelne,hogy mi a gagyi az asztali gépeikben,amitől nem érdemes megvenni,vagy még inkább ajánlatos kerülni őket.
2015. jún. 23. 13:39
 6/12 anonim válasza:
DELL laptopba jó,asztali gépbe is van amelyk jó és erős csak a belseje nem igazán kompatibilis a szokványos számitógépekével..
2015. jún. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem Dell.Van egy P4-es dell 4 éves is nincs semmi baja.Van egy Lenovo 2 magos asztali.Mindig csak a baj van vele,a hűtéssel mert a házak nem jók.Új ház,új hütő és új táp kellet bele.

A válaszolónak:40-50-ért nem lehet összerakni számítógépet.Mert csak a VGA 50K...

2015. jún. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem nagyok az elvárások,viszont hardveraprón már lehet 30k alatt garanciával kifogni egész jó gépeket 4gb ddr3-mal,250 gb hdd-vel,core 2 duo e8400 procival.
2015. jún. 23. 14:34
 9/12 anonim ***** válasza:

De most ez a "Dell" meg Lenovo "pc" annyiból áll, hogy összepakolják egy gép komponenseit rádobnak +10%-ot, és "Dell, Lenovo" márkaként árulják.


Ezeket te is meg tudod csinálni, csak olcsóbban jösz ki, és jobbat kapsz az árért.


Vagy netán Dell-es, Lenovo-s alaplap, proci, videokártya, ram, táp, HDD, van a gépbe? Mert akkor nem szóltam.....

2015. jún. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A ház és az alaplap igen.A többi a szokásos.(Intel,AMD...)

Vga-t érdemes hozzá külön venni.

2015. jún. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!