Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Dell, Asus, Acer, vagy Lenovo?

Dell, Asus, Acer, vagy Lenovo?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy notebookot, 14' körülit, csak netezésre, képtárolásra, meg néha filmezésre, ezek közül melyik a jobb márka?

Ezeket az Acer 2in1 eszközöket ajánljátok?


2015. júl. 2. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Asus-al és Lenovo-val meg vagyok elégedve, acer-el az egyiknél voltak kisebb problémák de az is igaz hogy az csak egy olcsóbb gép volt.
2015. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sem gondoltam olyan drágára, max. 100k-ig, netezéshez nem kell 200 ezres gép.
2015. júl. 2. 18:58
 3/4 anonim ***** válasza:

14" esetén én innen vennék "erőművet" >>> [link]

Használt, de 6 hó gari van.

2015. júl. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem az előző gépem egy régi Dell volt, nagyon meg voltam vele elégedve, de már tönkrement a procija. Most egy Lenovo laptomom van, illetve egy ismerősömnek is.

Erről a két márkáról csak jót tudok mondani :)

Másik ismerősömnek Acer laptopja van, neki sem volt vele baja csak szintén elöregedett, mint az én Dell laptopom :D

Asus-ról nincs tapasztalatom :)

2015. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!