Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A mai fiatalok miért használjá...

A mai fiatalok miért használják azt a sz*r olvashatattlan irást az interneten? Azt hiszik hogy ez a menő? A fényképező szokásaikat már ismerem.

Figyelt kérdés

Ennek az elvetemült, elkorcsosult faj fényképező szokásai:


[link]


2010. márc. 5. 17:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
az ilyen vén f*szok miért nem képesek a saját bajukkal törődni? írni úgy irunk ahogy tudunk gyorsan.. azaz muszáj rövidíteni. mindig is voltak nyelvújítók, és velük ilyen sz*ralakok mint te, hogy belekötnek mindenbe. fényképezés meg nem mindenkire vonatkozik.. az meg már más tészta hogy egy fiatalkori bolondsággal nem rendelkező idióta csak azt látja a képekben amit idelinkeltél.. temesd el magad, koporsó érett vagy (nagyanyám legalább megpróbál haladni a korral.. veled ellentétben)
2010. márc. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%

most nem tudom hogy a röviditésekre gondolsz vagy az éertelmetlen szavakra

én is használok röviditéseket mivel nem tanultam gépirást

de azt hiszem ez az sms küldéseknél kezdett megjelenni mivel ott korlátozott volt a karakterszám

de példáil sokkal gyorsabb az hogy pl,1,2 leirni mint,

például, egy, kettő

2010. márc. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
66%
Mi zavar, a rövidítés (amire vannak szabályok), vagy a rossz helyesírás (ami csak a szleng miatt terjed)?
2010. márc. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Nem, nem a röviditésre gondolok, hanem van egy betűtipus amit elég sokan használnak, és alig olvasható.
2010. márc. 5. 17:18
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

17:14-es vok (=vagyok) ☺

ugy látom az elsö válaszolót sikerült 1 kicsit felhergelni de lehet te is feltehetted volna ezt a kérdést kevésbé irritáloan

megtudhatnám a korod

én 24/F (=huszonnégy éves/ férfi)

2010. márc. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
20%
elkorcsosult faj? elég sötét állat lehetsz öreg létedre papi...te milyen voltál fiatalon?jaa várj kitalálom..TÖKÉLETES (egy tökéletesen nagy f*sz)
2010. márc. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

honnan tudjátok hogy vén fäsz?


én 20 éves vagyok és ugyanígy látom, bässzätok meg :)

2010. márc. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%

Most mit kell beszólni? Te meg ettől leszel menő vagy mi?


A kérdésedre a válasz: hát, a fényképeknél az a cél, hogy egyéni kép legyen és az illető is minél szebbnek tűnjön. Az írás, az engem is idegesít, mikor msn-ezek az osztálytársaimmal és a v helyett w-t írnak, meg ilyenek.

Úgy én is szoktam rövidíteni, hogy vok (bár pont ez szerintem hülyén hangzik), hogy - h, meg szerintem-sztem meg hasonlók.

2010. márc. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Előző vagyok. Az elsőnek szántam:)

15/L

2010. márc. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%
A napiszaros és puruttyás g*cik miért szoktak ide, tönkretenni az oldalt?
2010. márc. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!