Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Cosplayesek! Elárulnátok...

Cosplayesek! Elárulnátok nekem valamit?

Figyelt kérdés

Félre ne értsetek, én nagyon szeretem, és tisztelem azokat, akik cosplayeznek, neten szoktam cosplayeket nézni, szeretem az igényesen elkészített cosplayeket, amik tényleg pontosan olyanok, mint az anime/rajzfilm/játék karakter, De miért az a lényeg a csajoknál, hogy minél kevesebbet takarjon a szerkó? Egyre inkább csak olyanokat látok, hogy bikininél falatnyibb kis páncélban vagytok. Tudom, vannak ilyen játék karakterek, de csak ilyesmit csinálni szerintem túlzás.


A múltkor meg pl. k***vásított disney hercegnő cp képeket láttam, azok is ilyen falatnyi semmiben voltak. nagyon elszomorított, hogy gyerekkorom kedvenc mesehőseit ilyen r*b@ncszettben láttam. Mért kell ez a feltűnősködés? Mért kell még ennek is ilyen szexistának lennie?? Mért nem lehet igényes a cosplayezés??



2015. júl. 24. 16:06
 1/2 anonim válasza:
100%
én Mondoconon (cps rendezveny, animes) nem lattam csak par ribis cp t. ezzel fel akarjak sztem hivni magukra a figyelmet.. vagy mert olyan karakrert cpznek aki igy nez ki. pl elfen lied :lucy. az animeben csomoszor tiszta mesztelen es ezt a falatnyi ruhakkal lehet érzékeltetni. vagy csak maganyosak es "tarsat" akarnak találni...
2015. júl. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
83%
Az egyik okát már leírta az első, a másik oka pedig az, hogy a játékok és a népszerű animék általában tele vannak ilyen fanservicet szolgáló ruhakölteményekkel. Azt viszont közölném, nincs sok ilyen ruhában mászkáló cosplayer csaj, mert keveseknek van meg hozzá az alakjuk. Az ok amiért szinte csak ilyen képeket találsz, az az, hogy ezeket töltik fel. És még valami: szerintem annak, mennyire merész/mutat túl sokat egy ruha, nincs köze az igényességhez. Az igényes cosplay a kemény munkával elkészített, pontos és karakterhű ruhát takarja.
2015. júl. 25. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!