Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit lehet kezdeni a krónikus...

Mit lehet kezdeni a krónikus munkakerülőkkel? Akiknek soha semmi nem felel meg? Akik ha otthon vannak azért sírnak, ha dolgoznak, akkor meg azért?

Figyelt kérdés
És elvárják, hogy mindenben egyetérts, hogy bólogass! Ha nem teszed, akkor meg a világ legnagyobb szemetének kiáltanak ki! Mi a csudát lehet tenni velük?
2010. márc. 6. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Akaszd fel őket.
2010. márc. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Rendesen megfizetni a munkajukat? Ha sehogy se dolgoznak, akkor sehogy, viszont akarmit csinalnak, ne egysegesen minimalber max +2e huf-ot kapjanak , hanem rendesen legyen ertekelve a munkajuk?

(Kicsit rohelyes, hogy akarmit akarnak veled csinaltatni, minimalberert akarjak. Akar futoszalag, akar arufeltoltes, akarmi...)

2010. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gyakoriválaszok_560 ***** válasza:
Szerintem ez az a tipikus munkaundor egoistasággal kombinálva
2010. dec. 20. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fenéken kell billenteni....nálunk ugyanez volt a helyzet,bátyám 3 éveig nem dolgozott,és sehogy nem lehetett neki elmagyarázni,hogy 30 évesen valamit kéne kezdenie magával...alaposan elküldtem a ....csába,egy óráig ordibáltam vele.és végre elment dolgozni...egyenlőre.én sem így akartam elintézni,de vannak emberek akiknek csak egy alapos leb...szás ér valamit.ez van.
2010. dec. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem volt azért olyan rossz a szocializmus, akkor ilyen nem volt! Ha nem akart dolgozni valaki, akkor kikiáltották KMK-nak (közveszélyes munkakerülő) és lesittelték! Ez kéne most is!
2010. dec. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!