Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Dohányzók-nem dohányzók! Hogy...

Dohányzók-nem dohányzók! Hogy jöttök ki otthon egymással?

Figyelt kérdés
Ha egyikőtök igen, másikotok nem, hogy oldjátok meg? Aki nem dohányos, az cseszegeti a másikat? Vagy elfogadja? esetleg titkolja valaki?
2011. nov. 6. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Bár az uram éppen leszokóban van nálunk nem volt gond. Nem zavart. Ha rá akart gyújtani akkor kiment a szabadba. A lakást nem füstölte tele szerencsére.
2011. nov. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én januárban szoktam le (babát akartunk), februárban meg is fogant a gyerek, de ő nem tette le a cigit. Az elején a hányós-rosszullevős korszakban iszonyúan felkavarta a gyomromat a cigiszag - ami ugye benne volt az összes ruhájában, hajában, autóban, mindenhol.

Már elmúltak a hányós napok, kitiltottam őt a konyhából, menjen a lépcsőházba cigizni, de a ruhái, a haja, még így is szagosak :(


Igen, nehezen viselem, néha oda is szólok neki, ráadásul félek, hogy én is visszaszokok, ha megszületik a baba.

2011. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem cseszegetem édesanyámat, csak rászólok, mert legyünk őszinték, konkrétan undorító, hogy az étel körül dohányzik. Leülök enni és ott az ebédlőben rágyújt 20 centire mellettem. Mindig mondom neki, hogy legyen szíves arrébb menni, vagy ki az udvarra, de persze egyik fülén be, másikon ki. Lehet úgy is dohányozni, hogy ne zavarja a másikat, csak úgy látszik ez épp az én anyukámat sajnos nem érdekli. Csak ez azért szomorú, mert pl én sem pisilek oda a padlóra a konyhában, számomra a dohányzás étel körül (meg úgy amúgy is a társaságomban) ugyanolyan undi.
2011. nov. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz az én férjem csak kocabagós,de tisztában van vele(meg mindenki más is,aki hozzánk jön),hogy a lakásban nincs füstölés,és fogmosásig nem közeledik hozzám,így jól megférünk:)
2011. nov. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

anyum nem dohányzik, így nála a verandán lehet bagózni

apukám meg mondhatni, láncdohányos, perpill. vele élek, itt a konyha a kiemelt dohányzó helység..

2011. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 ava87 ***** válasza:
100%

A férjem nem dohányzik, én igen. Semmi gond nincs belőle.

A konyha a cigizőhely (mondhatni az az én szobám :)), persze csak úgy, hogy ajtó csukva, ablak nyitva. Enni amúgy sem itt szoktunk, a szobában van az étkezőasztal.

Nincs semmi cseszegetés, persze természetesen cserébe én is figyelek, hogy a cigizésem ne legyen zavaró.

2011. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én már leszoktam, a párom kimegy az erkélyre, ha rá akar gyújtani. Mondjuk, amikor még mindketten dohányoztunk, akkor sem volt gyakori, hogy a lakásban gyújtottunk rá.
2011. nov. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!