Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Belegondoltatok már, hogy a...

Belegondoltatok már, hogy a nyilvános WC-k ülőkéinek körbe bástyázásával mennyi sok papírt pocsékolunk el és így mennyire szennyezzük a környezetet?

Figyelt kérdés
2015. aug. 18. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
19%
És milyen fölöslegesen. Ugyanis a vécé ülőkéről nem lehet elkapni semmilyen bacit. Ettől függetlenül én se ülök rá, csak fölé guggolok úgy, hogy nem érek hozzá.
2015. aug. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18:43


Dehogynem lehet.Láttam én már le..art ülőkét.

2015. aug. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És elkerüljük a rajta tomboló iszonyat mennyiségű bacit. Különben meg fölé is lehet ám guggolni.
2015. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Bele, és nem is teszek ilyet. A combom ér az ülőkéhez, így az égvilágon semmit nem lehet elkapni, a kilincs ezerszer durvább mikrobiológiai képlet. Mellékesen veszettül utálom azokat a hölgyeket, akik görnyedezve összepisálják az ülőkét és nem takarítják le.
2015. aug. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
És belefondoltatok abba is, hogy a mélyöblítésű wcben "fészekrakásra" több kevesebb sikerrel mennyi papírt pocséklunk el?
2019. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!