Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha éppen úton vagytok...

Fiúk! Ha éppen úton vagytok és hugyoznotok kell, ti is elvégzitek a dolgotokat amikor és ahol kell, vagy ha nincs a közelben nyilvános WC próbáljátok visszatartani?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha pl. úton vagytok, akár a városban, akár vidékre, és hugyoznotok kell, akkor kerestek egy csendes helyes, és kieresztitek, vagy próbáljátok addig tartani amíg lehet, és nem találtok egy WC-t??

2015. febr. 3. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
az egész világ a mi wcnk :)
2015. febr. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Hát azèrt a busz közepèn nem kezdek hugyozni...
2015. febr. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen visszatartom. Nem kisbaba vagyok, aki erre képtelen.
2015. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Hát ha nincs más választás. Mondjuk én sokáig vissza tudom tartani, de ha van egy kis zöld terület és nem látja senki megszabadulok tőle, minek szorongassam. Autóval megállok egy bokros részen, aztán had menjen.
2015. febr. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Városban nem, vidéken semmi probléma (a Hargitán a juhász sem rohangál mindig fajanszhoz)
2015. febr. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Fuu ezt annyire utálom, nem azért költöztem zsákutcába egy park előtt lévő házba, hogy egy csomó férfi lepisálja a ház oldalát... pfff

És meg vannak sértődve, ha rájuk szólok.

2015. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elvileg közterületen tilos, szabálysértés, bírságolható.

De ha még nyilvános botrányokozás is volt, el is viheti a rendőr.

2015. febr. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!