Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amerikában, vagy akár a...

Amerikában, vagy akár a világon miért nem szeretik a négereket?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 11:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Mert nagyon sok a rasszista ember, meg vannak győződve "az ember színe fehér" elvről!
2008. szept. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem aki kapásból képes rámondani egy népcsoportra, hogy "nem szereti", az sose gondolkodott el rajta, hogy miért is nem. Megmagyarázni nem tudják. Igen, ez rasszizmus.

Sok a primitív ember, akik szeretnek általánosítani.

2008. szept. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%
Mert totál más kultúra, én voltam egy kevés időt Párizsban, ott van olyan, h a suburb vonaton 2-en voltunk fehérek barátommal, abból én magyar voltam :) Szóval tudom, h teljesen más mentalitás. Sokak pedig még népi ruhákat is viseltek. Szóval nem is akarnak fölolvadni így még jó pár száz év fog kelleni, hogy a kultúrák összeolvadjanak. Igaz ez a cigányokra, kínaiakra, stb.
2008. szept. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Amerikában úgy tudom, onnan ered a négergyűlölet, hogy az USA-ba került négerek rabszolgák voltak, akiket alsóbb rendűnek tekintettek az emberek. Majd a felszabadítás, rabszolgatartás eltörlése után ezek az egykor rabszolga népek is elkezdtek dolgozni és zavarta a fehéreket, hogy tőlük veszik el ezek "az alsóbbrendű lények" a kenyérkereseti lehetőségeket, illetve bizonyos munkakörökben ők mondták meg a fehéreknek, hogy mit csináljanak és ez nem nagyon tetszett nekik. Stb...
2008. szept. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Én kiskoromban azért nem szerettem őket, mert mások voltak, aztán egyszer megismertem egyet(7 évesn) és máris ők voltak a legjbb fejek a világon habár csak 3-ukat ismertem.
2008. szept. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

Egy cigánysággal kapcsolatos kérdésnél valamelyik szélsőségesebb emberke, azt találta megjegyezni, hogy "minden országnak megvan a maga szemete".


Hát igen, de még mennyire, csak nem biztos, hogy ugyanarra gondolunk.


Visszakérdeztem, hogy ezek szerint vajdaságban, felvidéken, erdélyben a magyarok az "ország szemete"?

Csak mert ott ők a kissebbség?

Lepontozás volt a válasz.


A gyülölködés nem bőrszínhez kötött, hanem sötétséghez! (Itt sem a bőrszínre gondolok)

2008. szept. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

"Egy cigánysággal kapcsolatos kérdésnél valamelyik szélsőségesebb emberke, azt találta megjegyezni, hogy "minden országnak megvan a maga szemete".


Hát igen, de még mennyire, csak nem biztos, hogy ugyanarra gondolunk.


Visszakérdeztem, hogy ezek szerint vajdaságban, felvidéken, erdélyben a magyarok az "ország szemete"?

Csak mert ott ők a kissebbség?

Lepontozás volt a válasz.


A gyülölködés nem bőrszínhez kötött, hanem sötétséghez! (Itt sem a bőrszínre gondolok)

"



Na az első mondattal nem értek egyet, szemét lehet a fehér is, ha elsötétül :)

A külföldön élő magyar azért nem lesz "szemét", mert csak papiron külföldi. Magyar földön lakik, ott a betolakodó és földbitorló a "szemét".

2008. szept. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
28%
Mert van nagyon sok primitív hülye ember, aki gyűlölködik, ahhelyett h befogná a pofáját, és foglalkozna saját magával. És csak irigyek, mert a feketék sokkal erősebb testalkattal rendelkeznek, nagyobb szerszámmal, és jobban néznek ki :) (A párom fekete) 21/L
2009. szept. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

Engem szüleim,csaladom arra tanitottak,hogy csak ket fele ember letezik. a jo es a rossz.

Neger letemre sokan megbamulnak ha elmegyek utcan.

Nem ertem

Ugyan ugy tuduk erezni mint a feherek.

2009. nov. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%
Az nem baj ha megbámulnak.Mi se vagyunk jobbak mint ti.
2009. nov. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!