Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Amerikában, vagy akár a...

Amerikában, vagy akár a világon miért nem szeretik a négereket?

Figyelt kérdés
2008. szept. 7. 11:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

engem is mindig megbámulnak félig néger vagyok


de engem az zavar h sokan cigánynak néznek mert ugye csak félig vagyok és nem annyira sötét a bőröm...inkább olya cappucino színű xD


de nem azért zavar mer utálom a cigányokat...sőt szeretem őket jó a humoruk :D

2009. dec. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Az angol tanárom pl kifejezetten bírja a négereket. Azt mondta, jófejek.(Ő már sok helyen volt eddig, köztük Afrika, Franciaország, sorolhatnám.)


Én félek tőlük. :D Olyan nagyok(magasak). De személy szerint nem ismerek egyet sem, csak látásból, de majd szeretnék megismerni egyet, bajom nincs velük.

2010. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Amerikában sok helyen azért nem szeretik őket, mert a bűnözési arány sokkal magasabb náluk, mint úgy általában a fehéreknél. Megnézel egy amerikai börtönt, tele van feketékkel. A gettóbűnözés (bandák, drogkereskedés, lövöldözés) a nagyobb városokban is hozzájuk köthető. Ezek után természetes, hogy van bizonyos előítélet velük szemben.
2010. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
62%

...vagy ennyi elöitélet után természetes, hogy nehezen boldogulnak.


Az elöitélet általánosit. Nem természetes, hanem felelötlen.

2010. ápr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem eddig annyi tapasztalatom volt feketékkel, hogy egy ismerősömmel voltam egy rendezvényen pár éve Budapesten, ahova meghívtak Nigériából egy csomó fiatalt, hogy képviseljék az országot. Amikor megérkeztek, még nem sejtettünk semmit, de egy kis idő elteltével odajött pár fiú ismerkedni. (Ez nem is baj önmagában, én szívesen beszélgetek emberekkel.)


Kicsit beszélgettünk, aztán megkérdezték, hogy lehetünk-e barátok. Mindezt persze angolul. Mi naívan azt válaszoltuk, hogy persze, miért ne, hiszen számunkra a barátság arról szól, hogy beszélgetünk, megismerjük egymás kultúráját stb. Ebben a pillanatban megfogták a kezünket és így indultak el, hogy akkor sétáljunk. Én mondtam nekik, hogy nekünk ez nem a barátság jele, ilyet akkor csinál egy fiú és egy lány, ha járni akarnak. Erre azt mondták, hogy jó. Akkor most járunk. Mindketten néztünk egy nagyot.


Az egész rendezvény alatt ránk voltak tapadva, nem lehetett megmondani nekik, hogy mi nem velük akarunk lógni, hanem magunk lenni és úgy szórakozni; hogy oda mehessünk, ahova mi szeretnénk. Ilyenkor mindig követtek minket és jöttek az idióta szövegükkel, hogy elvisznek Nigériába és ott majd úgy bánnak velünk, mint a királynőkkel...


Persze fel kellettt írnunk a telefonszámunkat, hogy majd beszéljünk meg ilyenek. Nem a valósat adtam meg, naná.

Aztán nagy nehezen megszabadultunk tőlük, mire előtermett két másik srác. Ők még rámenősebbek voltak, egyből a számunkat akarták, meg hogy menjünk fel hozzájuk bulizni a szállásukra. És itt már persze témánál is voltunk, hogy volt-e már feka barátunk, és hogy tudjuk-e, hogy nekik milyen nagy a szerszámuk...


Ezen a ponton leléptünk. Közben persze még összefutottunk az előző udvarlóinkkal, akik annyira megsértődtek, hogy más fiúkkal beszélgettünk, hogy összetépték az odaadott telefonszámunkat. :-)


Hangsúlyozom: mondtuk nekik, hogy hagyjanak békén, szépen kértük őket. Mi nem akartunk bunkók lenni és elküldeni őket az anyjukba, mert mégis: vendégek voltak itt, és mi naivan úgy gondoltuk, hogy azért nem vislkedhetünk így velük. De általában egy európai ember már érteni szokott abból, ha egyszer nemet mondasz neki. De ők nem tágítottak. Nem voltunk kíváncsiak rájuk, menekültünk előlük, mégis folyton ránk tapadtak. Nem voltunk vevők a szexuális utalásaikra, mégis ezzel jöttek.


Na ez az, amiért én ugyan nem utálom őket, de kerülöm a társaságukat. Nem mondom, hogy mindegyik ilyen, biztos van olyan, aki ért abból, ha valaki nemet mond nekik. Ők nem ilyenek voltak, és az az érzésem, hogy rájuk jobban jellemző ez a mentalitás. Nekem emiatt van velük bajom. Nem tisztelik a másik ember személyes szabadságát, rájuk erőltetik magukat, és leginkább a szex miatt csinálják. Azt gondolják, hogy itt minden lány őket akarja a fekete bőrük és a nagy f@rkuk miatt. Engem sajnos egyáltalán nem érdekelnek ezek miatt...

2010. szept. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!