Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem működik úgy egy...

Miért nem működik úgy egy párkapcsolat, hogy egy férfi nem iszik egyáltalán alkoholt, de a nő néha igen?

Figyelt kérdés
Soha nem értettem, hogy egy párkapcsolatban miért ne lehetne ezt tolerálni. Túlságosan kínos egyedül inni. Néha azt kell hinnem, hogy ezért nincs társam. A régi barátnőm sem tudta elfogadni az alkohol iránti gyűlöletemet. Vajon érzett-e már valaki hasonlót?
2015. aug. 21. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:

SOkan társasági ivók, és volt egy barátom, aki SOHA nem ivott, nem, nem leszokott alkesz volt, hanem egyszerűen nem érdekli az alkohol. 5 évig együtt voltunk, és az 5 év alatt vagy 3x ittunk alkoholt. Egyszer a Szigeten ketten 1 sört, egyzser szilveszterkor egy pohár pezsgőt.

A 3. alkalommal én egyedül egy koktélt nyáron, de nem esett jól egyedül, meg annyira nem is hiányzott, szóval nekem ne lenne baj, ha a pasim egyáltalán nem iszik. SŐT!

2015. aug. 21. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én pasim sem iszik,de én szoktam néha( szülinap,névnap, stb.) Ha tetszik tetszik, ha nem,nem.Nem kell mindenbe beleszólni!
2015. aug. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!