Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy 23 éves ismerősöm...

Van egy 23 éves ismerősöm (férfi) Ő úgy véli, hogy az teljesen normális, hogy ha ő 13 éves lányokkal jár. Nos én az ellenkezőjét gondolom sőt (?! ). Véleményeket kérek. Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt gondolom, hogy törvényellenes, ha nem csak a kezüket fogja meg. Tán még az is
2013. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolj gondolj hogy mi a normális az egy másik kérdés de valószínűleg éretlen az ismerősöd
2013. febr. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is gáz! Nem beszélve arról, hogy büntetendő. Ha az én 13 éves lányommal kezdene nem hagynám annyiban az tuti. Igaz nincs még gyerekem, de én elítélem az ilyet. Az persze más dolog ha már a lány 18 és úgy van köztük 10 év, de így beteges.
2013. febr. 26. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Még ha ilyen 16-18 év körüliekkel járna, netán 15 évessel arra még azt mondom hogy elmegy, mert 14 éves kortól már nem számít megrontásnak ha a belegyezésével fekszik le vele, de egy 13 évesnél bármilyen esetben annak számít az hogy ő már nagykorú az csak plusz olaj a tűzre.

Én azt mondom hogy nem normális. a 13 éves lány még nagyon gyerek, szinte semmit nem csinálhatna vele, még a 16-17 éveseknél is neccesebb a dolog de abba már nincs törvénysértés ha a belegyezésével feküdne le vele.

Bár én még csak 21 vagyok, de azért nem kezdenék ki 16 éven aluli lányokkal, lehet vannak köztük nagyon komolyak, de ők még nagyon fiatalok és még inkább a komolytalanság az ami előjöhet, mert mindenkinél megesik ez néha szerintem.

Ez nem normális amit az ismerősöd gondol, én azért megmondanám neki hogy sürgősen felejtse el és inkább ismerkedjen 18 évesekkel ha annyira fiatallal akar.

2013. febr. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
85%
egy pedofil szemében tényleg teljesen normális,szerintem golyót a fejébe
2013. febr. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
13 éves lány jogilag kiskorú amennyiben( bár ezt nem írtad csak sejteni lehet hogy nem azért keresi a társaságukat hogy befonja a hajukat)sexuális aktusra kerül sor bűncselekményt követ el kiskorú sérelmére ezen esetben amennyiben lenne is nem mérvadó hogy volt e ráutaló magatartás a kiskorú részéről mivel ezen cselekmény társadalomra való foka magas.Nem normális dolog amit csinál sem társadalmilag sem emberi normákat figyelembe véve..személy szerint a hideg kiver az ilyen emberekről akik gyerekek társaságát keresik..
2013. febr. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
*társadalomra való veszélyességi foka
2013. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom normálisnak,de ha fordítva nézzük akkor sem.Mekkora ordas r.banc lesz abból a kiscsajból,ha már gyerekkorában szétteszi a lábát egy felnőtt "férfinak"(nem tudom annak lehet-e nevezni,aki kislányokra bukik,még ha úgy is néz ki egyik-másik ahogy).
2013. febr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt hívják szó szerint pedofíliának. Szerinte az normális? Remélem összefut majd a lány apjával is, ő majd elmagyarázza, hogy mi a normális. :)
2013. febr. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Kérdezzük meg a rendőrséget. Kiskorúak megrontásáért való büntetés (még ha a lány benne is van) Bünteti a törvény.

Börtönbe lesz ideje gondolkozni.

2013. febr. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!