Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Gólyatábor? Mit csináljak?...

Gólyatábor? Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Én nagyon izgulós meg kicsit félős, parázós típus vagyok. Nemsokára megyek gólyatáborba (hatosztályos gimis) és kicsit félek, hogy mi lesz. Pl. hogy hogyan barátkozzak, mit mondjak a buszon mellettem ülőnek, miről beszélgessek a többiekkel, stb. Mit csináljak hogy ne féljek ennyire? Sose voltam ismeretlenekkel táborban. Ha valaki volt már gólyatáborban, akkor szereztetek barátokat? Jól éreztétek magatokat? Hogyan barátkoztatok?
2015. aug. 25. 14:31
 1/3 anonim válasza:
Tavaly voltam ilyenen. Először én is féltem aztán meg jó lett. Szerintem minden jön magától.
2015. aug. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg már gimnázium előtt is van ilyen? Ovi előtt nem lesz? :)


Ne idegeskedj, legyél mindenkivel kedves, mosolyogj sokat. Úgyis majd találsz néhány olyan évfolyamtársat, osztálytársat akik az átlagnál szimpatikusabbak lesznek.

2015. aug. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előtte gyakorold az egy lábon állást és a kelepelést....:)
2015. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!