Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én már nem bírom ezt a menekül...

Én már nem bírom ezt a menekült helyzetet, valamit tenni kell, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beköltöztek hozzád, vagy mi olyan kibírhatatlan. Megoldás az nincs. Majd idővel kialakul valamiféle rend.

/van persze megoldás, világbéke és általános jólét, de ez még várat magára/

2015. aug. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Túl sokat látsz belőlük a Híradóban, vagy pontosan mi zavarta meg a lelkivilágod?
2015. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Titusztitusz ***** válasza:
28%
Megoldás az lenne, amit ha leírnék ide, valszeg azonnal törölnék a hsz-emet, mint ahogy az történt már hasonló kérdések kapcsán pl. ezen a portálon is...Én már megszoktam azt az idők folyamán, hogy micsoda szemfényvesztés az,meg embertelen hazugság, amikor némelyek azzal kábítják a jónépet a mai napig is, hogy pl. kishazánkban "szólásszabadság", meg "demokrácia" van...Édes istenem...Na mindegy...Mivel ez az ország, sőt az egész EU HAZUGSÁGRA,SZÉLSŐSÉGES LIBERALIZMURA,INTÉZMÉNYESÍTETT IMPOTENCIÁRA-TEHETETLENSÉGRE van építve már a legalapjaitol is, hát én már rájöttem egy ideje hogy "semmit sem lehet tenni'"...EZEKKEL A MÓDSZEREKKEL, ami módszerek már teljesen bele vannak égetve a mai EU-s társadalom egészébe, KEZELHETETLEN ÉS MEGÁLLÍTHATATLAN a "migránsözönlés"...Más módszerek viszont "ördögtöl eredendő bűnöknek" vannak nyilvánítva, amikröl még beszélni sem szabad, úgyhogy akkor nincs mit tenni:Bele kell törődnünk abba hogy EURÓPÁNAK, vagy legalábbis Nyugat-európának VÉGE...Pontosan úgy, mint ahogy lezajlott ez a folyamat a nyugatrómai birodalom esetében egykoron...Én a magam részéröl már nemis bosszantom magamat, aminek meg kell történnie az úgyis meg fog történni,legfeljebb itt már csak az a kérdés hogy MI LESZ UTÁNA? Az viszont már a jövő zenéje, bár szerintem Európa összeomlása után jön majd egy írtózatos polgárháború...A jelek szerint ezt ígyse-úgyse lehet megúszni, ami el van rendelve az el van rendelve...Felesleges is ilyesmi dolgokon filózni...
2015. aug. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
48%

Nyugalom, ez még csak a kezdet.

Német híradások arról számolnak be, hogy egymillió ember özönlötte el Líbiát abban a reményben, hogy így vagy úgy átjuthatnak Európába.


Engem különben nem zavarnak. Akkor sem fognak zavarni, ha már itt lesznek. Már tanulok arabul és szuahéliül.

2015. aug. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!