Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A hungarofóbia jelen van az...

A hungarofóbia jelen van az országban?

Figyelt kérdés

Itt most nem a politikai életre gondolok, meg semmi, Szlovákia, Románia. Egyszerűen arra, hogy van olyan HÉTKÖZNAPI ember az országban aki magyar de még is hungarofób?


Ez szerintetek betegség, vagy olyan dolog ami kialakult az emberben az idő folyamán?



2015. szept. 1. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ja,sok az izraelita.
2015. szept. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kommunizmus hatása és a pszichológiai háború eredménye.
2015. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Van pár ilyen pontagyú idióta, főleg a liberók között.
2015. szept. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Molyember ***** válasza:
46%

Az milyen? Ülnek a magyarok a buszon, és pánikrohamot kapnak maguktól, vagy mi?

Ez csak egy szélsőjobbos önhergelő, önsajnáló, önigazoló, demagóg kifejezés. Szóra sem érdemes. Ja, de, annyiban mindenképp, hogy egy kritikus gondolkodású, olvasástól vissza nem riadó embert félelemmel tölthetnek el a buta, épp ezért agresszív emberek. Hogy az cigány, vagy nagymagyar, az már mellékes, az egyiktől rasszista lesz valaki, a másiktól meg hungarofób. Egyik sem igaz, de a mélyen sértett csoport megnyugvást kap, és felmentést az önvizsgálat alól.

2015. szept. 2. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A magyarellenesség egy szalmabáb, amit a szélsőséges politikusok hitetnek el az emberekkel, hogy ezzel a politikai ellenfelekre uszítsák a híveiket. Nyilvánvalóan, ha magyar vagyok, nem gyűlölöm a magyarokat, mert akkor magamat is gyűlölném. Ha emellett liberális is vagyok, és nem tetszik amit XY illiberális pártok csinálnak, akkor nem a magyarság ellen vagyok, hanem a nemzeten belül nyilvánítok véleményt bizonyos politikai pártokkal szemben. Az, hogy ezek a politikai pártok ezt a magyarság elleni támadásnak állítják be, az egy nagyon aljas, demagóg húzás.


Emellett a hatalmon lévők mindig minden korban próbálták úgy beállítani, hogy akik ellenük tiltakoznak, azok a nemzetük ellen tiltakoznak, pedig ez nem így van.

2015. szept. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Molyember ***** válasza:
Ötös jól mondja, semmire se ment az emberiség évezredek alatt, ugyanolyan befolyásolhatók vagyunk, mint a primitív népek.
2015. szept. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az vagyok és büszkén vállalom. Az egész életemet fóbiában kell élnem :/
2020. okt. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!