Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretsz Magyarországon élni?

Szeretsz Magyarországon élni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 11. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen.
2010. márc. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Gondolok itt például ezekre:

http://www.youtube.com/watch?v=lqtHubfC04w

Meg a gazdasági körülményekre.

2010. márc. 11. 21:46
 3/15 anonim ***** válasza:

Én is szeretek itt élni. A linkelt szám pedig ironikus, ha nem jött volna át.


Amúgy a gazdasági helyzet nem a legfontosabb tényező. Én itthon szeretek legjobban élni, de Nyugat-Európában is van olyan ország ahol szívesen élnék, pl. Dánia, Németország, viszont Angliában nagyon nem élnék, pedig utóbbi helyen is jobb a gazdasági helyzet mint nálunk, ám a közeget nem viselném el.

2010. márc. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szeretek.

Itt él a családom, szuper iskolákba járok és jártam, ahol rengeteget lehet tanulni. Nagyszerű munkahelyem van, ahol szintén sokat lehet fejlődni, és mivel magyar tulajdonban van, nem olyan személytelen, mint egy multi. Imádom Budapestet, gyönyörű város, egy élet sem elég, hogy megunja az ember. Jó érzés látni, hogy egyre inkább környezettudatosan gondolkodnak az emberek.


És ami a legfontosabb: csak magyar emberekkel tudok az anyanyelvemen beszélgetni. Ezt soha semmi nem pótolhatja.

2010. márc. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Észrevettem,hogy a szám ironikus. Én arra gondoltam,amiket felsorolnak benne.
2010. márc. 11. 21:58
 6/15 anonim ***** válasza:
jah vannak jónők
2010. márc. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én szeretek itt élni!:D
2010. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Szeretek itt élni.
2010. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem az a bajom ezzel a tájjal, hogy hosszú a tél, majdnem fél év, ez az egyik ok, ami miatt szívesebben élnék más országban.
2010. márc. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

én is szeretem ezt a porfészket.

a mi otthonunk

2010. márc. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!