Kezdőoldal » Utazás » Magyarország » Szeretsz Magyarországon...

Szeretsz Magyarországon nyaralni? Miért? Mi van itt különleges? Gyógyvíz?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 19:14
1 2
 1/12 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
80%
Van sok szép hely, hegyek-völgyek és strandok is, de nem szeretek itthon nyaralni. Azt hiszem az emberek miatt és a változatosságot is kedvelem.
2010. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A kiadósabb gyalogtúrákat szeretem a sűrű erdőkben, és a sátorozást. A várakért, templomokért, meg úgy alapból a régi épületekért is odavagyok, amiből itt nagyon sok van, és sosem tudom megunni őket :)
2010. nov. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hát ugye a Balatont nem lehet kihagyni és a hoszzú gyalogtúrákat sem. :D
2010. nov. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Van sok szép hegyvidék, erdő, tó, puszta. Természeti értékekben nagyon változatos Magyarország. Jókat lehet túrázni, madarászni, természetfotózni.

Van sok kultúrális értéke is.

2010. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon szeretek a legjobban nyaralni.
2010. nov. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Magyarországon sok olyan csodás hely van ahová érdemes elmenni.Igen a gyógyvizek..Nem sok ország büszkélkedhet ennyi gyógyvízzel mint mi.Vagy ott van a kék túra.Nagyon sok külföldi rajong érte.Vagy ott van a cseppkőbarlang a maga nemében egyedülálló..Én szeretem,mert mégiscsak a mi országunk..
2010. nov. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
en is Magyarorszagon szeretek a legjobban nyaralni de hala istennek egy evben csak 1 hetet vagyok Magyarorszagon. micsoda pech?! hi hi hi ......
2010. nov. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Joel30 válasza:

Szeretek!

Rengeteg a látnivaló, a gyógyvíz, hegyek, rónák, folyók, tavak. Nagy történelmi múlttal rendelkező városok, várakkal, templomokkal, vendégszerető emberekkel és gyógyvizű strandokkal, élményfürdőkkel.

Kérdésedből ítélve sok mindent nem láttál még hazánkban, viszont azt neked kell eldöntened, hogy mi az amit szívesen megnéznél, mi számodra a szórakozás, illetve a különlegesség. A neten mindent megtalálsz jóformán ami iránt érdeklődsz akár régiónként is.

2010. nov. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szeretek itthon is nyaralni,elsősorban,azért mert nagyon szép helyek vannak mindenütt és nem kell országokat átutazni érte.

Szívem csücske pedig mindig is tengerpartra vágyik,Nos szívesen visszautaznék minden évben mondjuk Sartira ami görögországban van,és nagyon jó környék.Én ott nagyon sokat utaztam,az egész félszigetet körbejártuk,Én azt mondom hogy mikor kint voltam azért a kis időért érdemes volt élnem egész évben :) Jó sokat számít a társaság is meg hogy ki mivel foglalja el magát.

2013. dec. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én itt szeretek csak igazán nyaralni. A Balatonnal az élen, meg van annyi gyönyörű túrázásra alkalmas hely. Jó, tudom, máshol is, de valamiért külföldön nem érzem sehol annyira jól magam. Nekem nem kell tengerpart, nem kell a luxus, én a magyar ,,tenger" partján érzem a legjobban magam.:) Igazából az emberek nem érdekelnek, mert hülyék vannak itt is, és nem azért megyek nyaralni, hogy őket nézzem egész héten. Egyszerűen elvonatkoztatok tőlük. Külföldön is találkoztam már idiótákkal, és itt is, de ez nem befolyásol, még úgy sem, hogy eléggé érzékeny szoktam lenni minden más téren. De én azért szeretek belföldön nyaralni, mert én az országot, mint földrajzi egységet gyönyörűnek tartom, csupán az itt élő emberek egy részével van baj.
2016. jún. 14. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!