Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan sorozat, ami nem a...

Kori_cseregi kérdése:

Van olyan sorozat, ami nem a gyilkosságról, szexről és primitív emberekről szól? Ami nem polgárpukkasztó és nem szappanopera? Ismersz igényes sorozatot ami a fiatalabbakhoz szól?

Figyelt kérdés
Van olyan magyar (vagy külföldi szinkronos) sorozat, ami tinédzsereknek való és nem olyan undorító mint pl. az Éjjel nappal budapest c. sorozat? Szeretném ha a hugom valami értelmeset nézne, nem feltétlenül gondolok régi sorozatra, a lényeg hogy igényesebb legyen és egyben szórakoztató is, amit szívesen néz egy fiatal. Ismersz ilyen sorozatot?

#sorozat #film #igényes #fiataloknak való
2015. szept. 4. 23:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Egyébként mi bajod a "szekszel"?

2015. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Breaking bad.
2015. szept. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Rejtélyes Igazságok sorozata

(Beyond Belief - Fact or Fiction)

2015. szept. 5. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Star Trek. Bármelyik, de javaslom az eredeti sorozatot.
2015. szept. 5. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:

Kívülállók.

Odaát?

2015. szept. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Dokik.
2015. szept. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a gond hogy mindenkinek más a szórakoztató, ezt így nem lehet behatárolni. Bár én fiú vagyok, de ilyen 12-13 éves koromban nekem az X-Akták volt a kedvencem.


Nekem most így hirtelen a Big Bang Theroy (Agymenők) jut eszembe, de ha nem ilyen "geek/nerd" beállítottságú, akkor sok poént nem fog érteni. Esetleg még a Supernatural (Odaát).

2015. szept. 5. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
X-Akták (első pár évad főleg), LOST (az ilyen honvédségi zöldségleves, van benne minden: dráma, misztikum, akció, sci-fi, szerelmi háromszög, krimi, stb.) Star Trek (a sci-fi-sebb, akciódúsabb a TNG és a Voyager, a DS9 inkább karakterdráma, annak viszont nagyon színvonalas), aztán ha már dráma, akkor House, bár abból "ha egyet láttál, mindet láttad", a Sliders egy páruhzamos valóságok között utazgató "mi lett volna, ha másképp alakul a történelem", Carnivale misztikum/horror, Twin Peaks szürreális misztikum, Silicon Valley vígjáték (140-es IQ-jú kockák életképtelenségével).
2015. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szívek szállodája - Szeretem benne a nagyon pörgős párbeszédeket, amikre tényleg oda kell figyelni, hogy ne maradj le a poénról. Amúgy meg jó kombinációja a családi drámának és a vígjátéknak.


De fentebb írták a Star Treket. Nekem speciel a ST Voyager és a Deep Space 9 jött be.

2015. szept. 5. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Doki.
2015. szept. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!