Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok a szappanopera...

Mit gondoltok a szappanopera filmekről keresztény szemszögből?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 13:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmit. Van amelyik érdekes van amelyik nem.

Színészet az egész.

Inkább a valóságsókat nem bírom. Mert azt hiszik, hogy a nép a primitív csőcselék viselkedésre nyitott. (talán van is benne valami).

2014. febr. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Mert azt hiszik, hogy a nép a primitív csőcselék viselkedésre nyitott."


Pedig a népek többsége erre nyitott, mert különben nem tudna műsoron maradni alacsony nézettséggel.

2014. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Szeressük egymást ***** válasza:
Na erre kiváncsi vagyok. Szerintem a keresztény nők közül sokan nézik. Én nem tudok nyilatkozni.
2014. febr. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nézem, nekem már a bemutató is elég ahhoz, hogy elkapcsoljak.
2014. febr. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 KZitus ***** válasza:
88%

Szervusz


Szerintem a szappanorepák Sátán kiképzőiskolája: hogyan lehet fűt fát megcsalni, átverni, becsapni, és mindenféle gonodzságokat kitervelni és és végrehajtani. Nem nézem őket, csak a bemutatók alapján szűrtem le a véleményem. Valószínűleg jó üzlet lehet egyeseknek.

2014. febr. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Csatlakozom Zitus-hoz.


A szappanoperák olyan képet vetítenek az emberek felé, különös képen azoknak akik soha nem lesznek gazdagok szépek és még erkölcsösek is, ami mindenki számára elérhető.


Figyelem elterelésre nagyon jó, az emberek addig sem vesznek észre semmit, mert álmodoznak.


S ezzel nem azt mondom, hogy tilos megnézni egy filmet, hanem azt, hogy kár ilyesmivel az elmét megtölteni.

Egyéni joga van mindenkinek eldönteni mit néz.

Hiszen mindenki maga ad számot magáról Istennek.


Én személy szerint a "kényelmes" meleg" otthonomból,a film helyett elmegyek Isten királyságának jó hírét terjeszteni az embereknek, amíg még van idő.

2014. febr. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Keresztény szemszögből csak annyit tudnék elmondani, hogy a dél-amerikai szappanoperák szereplői gyakran vallásosak... és hogy a legtöbb pocsék. Egy kaptafára készülnek, folyamatosan megy a kavarás, az intrikák, ha én véletlenül meg is nézek egy epizódot, inkább csak röhögök rajta, mert akkora baromságokat tudnak kitalálni...
2014. febr. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem van olyan, amiből lehet épülni, de vannak rosszak is. Az viszont igaz hogy nem kell egész nap a szappanoperákat nézni, inkább akkor szolgáljunk valahogy mások felé ahogy lehetőségünk van, de nem feltétlen bűn nézni egy ilyen sorozatot
2017. márc. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!