Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szalagavatóra mennyibe kerül...

Szalagavatóra mennyibe kerül egy fiúnak a ruha?

Figyelt kérdés
Külsőst hívtam szalagavatóra,ilyenkor nekem kéne állnom a ruháját?És egyáltalán mennyibe kerül a fiúknak a ruha?

2015. szept. 5. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Dehogyis neked kell állni a ruháját! Ha dizsibe vagy másfajta bálba hívod táncolni, akkor sem te öltözteted fel.


Biztos van neki olyan cucca, amiben elegáns lesz, ha meg nincs, majd vesz, mert úgyis szüksége lesz rá az életben. Vagy ha nem akar ilyenre pénzt áldozni, akkor majd kér kölcsön valakitől.

2015. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Az előző el van tévedve. Igenis neked kell állnod, ha külsős párod van. Ezt így illik, te kéred fel, hogy tudj a saját szalagavatódon táncolni, ő meg megteszi ezt a szívességet, de a frakk árát te állod.

Nem te öltözteted fel a diszkóba, de azért ez teljesen más. A keringőben frakkot viselnek a fiúk általában, szóval kétlem, hogy "kölcsön tudna kérni valakitől" vagy hogy "csak akad valami elegáns cucca otthon", emellett frakkot nem vesz senki, mert nagy valószínűséggel soha többet nem venné fel. (Csak a saját szalagavatóján)


A kérdésre válaszolva: én eddig 4-6 ezer között láttam, és ráadásul sok helyen vállalják, hogy kimennek a suliba méretet venni, illetve a szalagavató helyszínére viszik a frakkot, majd elszállítják onnan (persze ezt csak akkor, ha többen is bérelnek ugyanonnan). Emiatt a fiúknak eleg kevés macerája van a dologgal,ami kétségkívül nagyon vonzó számukra. :)

Kellemes szalagavatózást!

2015. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!