Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát vegyek szalagavat...

Meeko2422 kérdése:

Milyen ruhát vegyek szalagavatóra ha teltkarcsú alakom van?

Figyelt kérdés
Vastagabb karjaim vannak és a hasam is nagy ... a lábaim formásak,nem nagyok a seggem kerek,nem nagy... arányosan oszlik el a zsír,165 cm és 76 kg vagyok.

2015. aug. 12. 15:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

[link] :)

[link] :) szerintem ezek jól állnának :)

2015. aug. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy a pánt nélküliek (amit az első is linkelt) ponthogy nem állnak jól a duci lányokon.

Inkább válassz valami pántos "A" vonalút, az előnyösen fog állni neked.


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a pánt nélküli is jól áll nekik... Elsővoltam
2015. aug. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem, mert fölül kibuggyan minden, ha meg nem szoros, akkor sokkal nagyobbnak tűnnek benne, mint amilyenek.
2015. aug. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
23%
Figyelj nekem ez a véleményem ennyi, nem fogok veled vitatkozni. Attól mert vastagabb a keze attól még nyugodtan felvehet olyat is.. Én mindenkin pánt nélküli ruhát láttam a szalagavatókon senkinek sem volt pántos pedig nem mindenki volt modell alkatú.
2015. aug. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Oké, hogy a véleményed, de az előbb úgy mondtad, mintha megcáfolhatatlan tény lenne. :)
2015. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Kinek a pap kinek a papné;)
2015. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ne pántnélkülit. Annyira gusztustalanul tud kinézni egy duci lányon, pont a feleslegre hívja fel a figyelmet, nem bántásból de az csak vékony lányon áll jól. Pántos ruha jobb választás, vagy inkább olyan, aminek van egy kis ujja.
2015. aug. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Az meg nevetséges, hogy szalagavatón az összes lányon olyan van, azokon is, akiken nem áll jól. Dehát cikinek éreznék, ha másmilyet kölcsönöznének, mert mindenkinek pánt nélküli van, és a pántos nem menő. Egy frászt... Sokkal csinosabbak lennének a telt lányok is, ha alkatukhoz illő ruhát választanának.
2015. aug. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

Szalagavató..az nem mostanában lesz...kár most megvenni a ruhát

Nem lehetne hogy elkezdj egészségesebben étkezni és sportolni?És zsírból leadj pár kilót? És akkor nem kéne rejtegetni semmit,formás alakod lenne..alacsonyabbakon pár kg fogyás is meglátszik..akkor jöhetne pánt nélküli ruha is..vagy bármi.

2015. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!