Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan éljük túl a hatalmi...

Hogyan éljük túl a hatalmi játszmát az egyetemen?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 13:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
78%

Én most voltam első éves az orvosin, és sajnos nekem is ez a tapasztalatom, mint a kérdezőnek. Nagyon sok törtető, irigy ember van, akik egy minimálisan sem hajlandóak segíteni a másiknak, hogy nehogy a végén jobb jegyet kapj, mint ő. Azt figyeltem még meg, hogy viszonylag sok hallgató kifejezetten nem is szereti az embereket, nem szeret velük foglalkozni, és nincs elég türelmük hozzá. Ók leginkább kutatási területeken szeretnének elhelyezkedni, amk talán nem is baj. :D

Én amúgy úgy próbálom túlélni, hogy van 1-2 ember, akikkel jóban vagyok, meg néhány "munkakapcsolat" is kialakul a vizsgaidőszakokban általában, és így segítjük egymást általában. Az olyanokat pedig megpróbálom elkerülni, és nem foglalkozni velük.

2017. júl. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!