Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet beilleszkedni...

Hogyan lehet beilleszkedni egy már jól összeszokott közösségbe?

Figyelt kérdés

Februárban csatlakoztam a mostani csoportomhoz, és bár igyekszem, mégis eléggé megközelíthetetlenek. Tavaly nem mentem még sehova bulizni velük, mert nem vagyok az a fajta, de idén szeretnék. Ez segítene? Mellettük ülök előadásokon, néha beszélgetünk, de csak akkor, vagy órák előtt. Senki nem vár meg órák után, senki nem kísér haza vagy jön el velem kávézni hívás nélkül...rossz nekem így egyedül. Az összes barátom máshova járt...Én kedves vagyok, mosolygok, próbálok becsatlakozni, figyelek rájuk, ha tudok segítek. Mégis olyan egyedül érzem magam; maximum 2 ember vagy, aki szokott személyes dolgokról is beszélgetni velem.


Mit lehetne ezzel kezdeni? Én tényleg nagyon próbálkozom! Igyekszem. De ez a tehetetlenség szörnyű. Mit tehetnék még? Nem húzom ki magam semmiből, nem kerülöm őket meg semmi, csak szimplán láthatatlan vagyok.



2015. szept. 11. 17:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehezen ,ez tapasztalat :/
2015. szept. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez nem olyasmi, mint amit programszerűen be lehet tervezni és végrehajtani. Pl. na most, holnaptól kedves leszek és barátkozni fogok... Ide kell egy bizonyos szimpátia, "vonzalom", érdeklődési kör - vagyis egyfajta egy-húron-pendülés.

Tény, hogy benned lehet a hiba - és nem sok ezer másban. Erről személyesen kell beszélni szülővel, tanárral, pszichológussal, de leginkább egy pappal.

2015. szept. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!