Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hol tudok utána érdeklődni?...

Hol tudok utána érdeklődni? Csak most tudtam meg.

Figyelt kérdés
2014-es évben költöztem ki a kollégiumomból, lent az alagsorban hagytam pár holmimat szatyrokban, hogy majd azokat is elviszem. A kollégium fenntartói nem sokkal később rendet csináltak az alagsorban és kidobták a cuccaimat. Ezzel csak az a gond, hogy a nyelvvizsga bizonyítványaim és az érettségi bizonyítványom is köztük volt. Az én hibán tudom, és ez 1 éve történt. Tudok valamit még tenni? Kit hívjak? Bezúzhatták valami hulladékgyűjtő egységben? A legtöbb olyan dolog volt, amire nemmvolt szükségem a hétköznapokban és nem tudtam tárolni a jelen szálláshelyemen. Csak nem rég vettem észre, hogy hiányoznak. Megkérdeztem tőlük és azt mondják, hogy ők csak szemmel láthatóan felesleges szemetet dobtak ki, ilyen értékes papirokat nem. Ezek az okmányok benne voltak egy mappában. A mappa pedig egy szatyorban amiben benne volt egy csomó egyetemi jegyzetem. Mit tudok tenni?

2015. szept. 14. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
elmész a kollégiumba, és ott is rákérdezel. Ha ott voltak ezek a papírok akkor azokat eltették.
2015. szept. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elmentem a koliba. Megnéztem és nincs sajnos túl sok opció ahol kereshetném. Nem szeretnék gyanúsítani, de tuti kidobták csak védekeznek. Felrobbanok. El kellett volna hoznom őket.
2015. szept. 14. 09:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyankor szépen elmész a régi sulidba és kéred, hogy állítanak ki neked egy új érettségi bizonyítványt... meg ugyanezt eljátszod azzal a nyevvizsgahellyel ahol vizsgáztál. Bele fog kerülni pár ezer forintba.
2015. szept. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valóban ez a két opció van. Vagy kellő eréllyel kideríted, hogy konkrétan mi történt, ezáltal találsz konkrét személyeket, akik a feladatot elvégezték, tőlük megtudod, valóban kidobták-e (ha igen, vége, ha nem, folytatod a következetes kutatást), vagy pedig beszerzed a dokumentumokat újra a forrás helyén. Ami lehet, hogy pénzbe kerül. A te döntésed, melyiket tartod kivitelezhetőbbnek, célravezetőbbnek.
2015. szept. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!