Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Hol lehet utána érdeklődni,...

Hol lehet utána érdeklődni, hogy hol van egy autónak a biztosítása? GRX 434 és a MGP 568 ennek a két autónak a biztosítójának a nevét keresem?

Figyelt kérdés
2014. jún. 24. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Az autók tulajdonosainál.
2014. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

már kérdezted


kérdezd meg a tulajt, más nem mondhatja meg

2014. jún. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mabisz.
2014. jún. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A MABISZ se ad ki biztosítási adatokat. Egyébként semmi közöd hozzá!


Rendszám alapján tájékoztató jellegű adatok kérhetőek le.


A gépjármű nyilvántartásban lévő adata:


Rendszám: grx-434

Gyártmány: OPEL

Típus: ASTRA GL 1.4

Szin: KÖZÉPSZÜRKE

A jármű körözés alatt áll? NEM

A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás adatai: A Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) állásfoglalása alapján adat nem adható ki.

Forgalmi adatok: -

Egyéb: A lekérdezett jármű forgalomban van


Rendszám: mgp-568

Gyártmány: MAZDA

Típus: BA

Szin: SZÜRKE

A jármű körözés alatt áll? NEM

A kötelező gépjármű-felelősségbiztosítás adatai: A Magyar Biztosítók Szövetsége (MABISZ) állásfoglalása alapján adat nem adható ki.

Forgalmi adatok: -

Egyéb: A lekérdezett jármű forgalomban van

2014. jún. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: ***

Az üzenet címzettje: Harkonnen

Az elküldés időpontja: ma 09:33

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Hol lehet utána érdeklődni, hogy hol van egy autónak a biztosítása? GRX 434 és a MGP 568 ennek a két autónak a biztosítójának a nevét keresem?

"A MABISZ se ad ki biztosítási adatokat. Egyébként semmi közöd hozzá! Rendszám alapján tájékoztató jellegű adatok kérhetőek le. A gépjármű.."

Az üzenet témája: biztosítás

Az üzenet szövege: Tisztelt Harkomen!

Köszönöm,hogy válaszolt.Tudom semmi közöm hozzá.A tulajdonos kért meg,hogy segítsek neki kideríteni,hogy hol van az autó biztosítása ,mert ő sem tudja.A MABISZ-nál már én is érdeklődtem.Valóban nem adnak ki adatot.Viszont ismeretlenül is sok információt tudtál adni az autóról. Még egyszer köszönöm szépen a válaszát.Minden jót és szép napot.


Kedves Szilvi, szerintem hazudsz! :D


Olyan hülye tulajdonos nem létezik, aki ne tudná elolvasni a zöldkártyáján, vagy a forgalmiban őrizgetett csekken a biztosítója nevét!


Olyan is ritka, aki ne ismerné az autója típusát:

"Viszont ismeretlenül is sok információt tudtál adni az autóról."


Ugye ismered a mondást a sánta kutyáról?

:D

2014. jún. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!