Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék beilleszkedni,...

Hogyan tudnék beilleszkedni, illetve visszailleszkedni az osztályomba?

Figyelt kérdés
11. osztalyba járok és tavaly második félévben beteg voltam meg még most is egy kicsit és teljesen kiestem a közösségből és nagyon nem tudok visszamenni és a saját barátnőim is otthagynak mindenhol, nem várnak meg nem hívnak sehova,és nagyon rossz ez így egyedül, és nem szeretném hogy a gimis éveim szenvedések legyenek...Mit kéne csinálnom másképp? Én próbálok odamenni, figyelek rájuk, ha bajuk van próbálok segíteni , de nem nagyon kellek így se. Nem tudom mit kéne csináljak hogy befogadjon az osztály meg minden és jóba legyek újra a barátaimmal...Tudnátok segíteni?

2015. szept. 19. 08:18
 1/1 anonim válasza:
Szerintem próbálj meg beszélni az osztálytársaiddal, kérdezz rá nyugodtan hogy mi bajuk veled? Legyél őszinte, mondd el nekik hogy bánt téged hogy már nem foglalkoznak úgy veled...
2015. szept. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!