Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Munkahelyi zaklatás esetén...

Munkahelyi zaklatás esetén hogy kell hatásosan visszavágni?

Figyelt kérdés
Egyedül vagyok és 3-5 ember egyenesen huzamosabb ideig bámul és röhögnek rajtam. Egy olyan visszavágó taktika érdekel ami tuti hatásos. Ötlet?
2010. márc. 14. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, ilyenkor látványosan vegyél elő egy tükröt, egy rúzst, ülj le, tedd fel a lábad az asztalra, és kezd magad sminkelni szép lassan! :))) Meg fognak hökkenni. (ez annak a jele, hogy letojod őket, mintha ott se lennének). De azt tudni, hogy miért ilyenek veled?
2010. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Férfiverzióba kell az ötlet.
2010. márc. 14. 11:29
 3/9 A kérdező kommentje:
Olyan, hogy lekopjanak rólam.
2010. márc. 14. 11:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Hogy miért ilyenek: egyedül vagyok és minden velük való beszélgetés személyes jellegü. Én például arra gondoltam ha kérdeznek valamit az ellenkezőjét mondom, vagy mást. Az eddigi taktikám az volt, hogy le sem szartam őket, de kitartanak.
2010. márc. 14. 11:33
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok gyáva, csak már ötletem sincs mit, hogyan kell ilyenkor.
2010. márc. 14. 11:35
 6/9 anonim ***** válasza:

Egyedül vagy 3-5 emberrel a Munkahelyeden, akikkel csak személyes jellegű beszélgetéseid vannak??O_o

Piac?

2010. márc. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó.

Nem ez tényleg így megy. Főleg ha az a 3-5 ember NŐ. na akkor az egy Isten csapása. Elmondom ilyenkor hogyan sok nő mit csinál. Katának megtetszik Pistuka. Kati elmondja Pirinek (természetesen Kata 20 még Piri 40 éves). Piri oda áll, hogy majd Ő közvetít. Szól Pistukának. Pista közli, hogy szép,okos,kedves lány a Kati de nem az Ő esete. Piri : Milyen lány az eseted? Blabla-blabla. Piri vissza megy Katihoz és közli az eredményeket. kati lemondóan bólint. Ha nem hát nem. De Pirike nem nyugszik amég össze nem hozza őket. Gondolom könnyen kitalálható, hogy ezek után mennyi marhasággal fogják tömni Pisti fejecskéjét.


Sajnos nincsen ellen szer. Ezek nők. Ha kedves vagy akkor rögtön nőcsábásznak tituálnak, ha mogorva vagy akkor keserű vénember. Ha hűvös akkor arisztokrata f@asz. A lényeg, hogy plegyka legyen a végén.


15/L

2010. jún. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

még az előzö vok.

Milyéer engeded meg nekik a személyes jellegű beszélgetéseket? ezt nem értem...

2010. jún. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

az ilyen jellegű kérdésekre javasolnám a [link] oldalt !!!


(az itt válaszolók átlagéletkora 14 év, míg a fent említett oldalon valódi válaszokat kaphatsz...)

2010. jún. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!