Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baseball-ütős képet feltenni...

Baseball-ütős képet feltenni közösségi oldalakra milyen ötlet?

Figyelt kérdés
van nekem baseball-ütöm amit sosem használtam, mert nem játszom, nem is "balhéztam" sosem, igazából csk dísznek van. szerintetek milyen ötlet lenne feltenni képet közösségi oldalra (pl myvip) baseball-ütőt szorongatva?:D ha jelzem hogy ez poén és nem ezzel akarok én "pózolni" vagy vagánykodni értitek, csak nem tudom hogy ki hogy venné le, szerintetek ezzel csak kiröhögtetném magam, "gáz" lenne, vagy jópofa ötlet? milyen képet kéne csinálnom?:) igazából csúnyácska srác vagyok akit a környezete visszahúzódó csendes emberkének ismer, ezért nem tudom hogy fogadnák... minden ötletet, véleményt, szívesen fogadok, és csak őszintén nyugodtan írjátok meg, végülis ez egy anonim oldal. köszönöm.
2010. márc. 15. 13:56
 1/7 anonim válasza:

Szerintem nem szeretnél felkerülni napiszarra:D Ha csendes visszahúzódó srác vagy, akkor minek provokálni magad? a környezetben mindenki így ismer, de mások nem tudhatják, hogy milyen vagy valójában, és az emberek ilyenkor képesek negatív véleményt alkotni. Főleg egy olyan oldalon,ahol a képeidet bárki megnézheti, és a későbbiekben ez lehet hogy kínos lesz számodra. pl.:munkahelynél. Tudom, mivel leírtad, te nem pózolni, vagánykodni szeretnél, de megkérdezem : Mi ennek az értelme? 18éves létemre egy provokáló kép sincs rólam közösségei oldalakon. Nem mutogatom magam ország-világ előtt, nem pózolok a tükör előtt meztelenül, anyám szerint a mai fiatalsághoz képest le vagyok maradva. Én rontottam el valamit? De talán ezek a dolgok még párkapcsolatnál is fontosak. Példának jeléül én ha pasi lennék tuti nem jönnék össze olyan lánnyal, aki ezeken a közösségi oldalakon mutogatja magát, vagy épp provokálja magát. Ugyanígy pasival se, aki f...al pózol,hogy megmutassa milyen nagyfiú. Szerintem te nem ilyen srác/lány vagy. Ha valamivel megbántottalak, kérlek ne vedd sértésnek, csak a véleményem írtam meg, nem rólad, hanem általában a mai tizenévesekről.:)

18/L

2010. márc. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem bántottál meg és igazad is van...tényleg napiszar esélyes kép lenne , nyilván ezt mindenki próbálja elkerülni, de azokat a szemeteket nem is érdekli kiről raknak ki képet cska tudjanak rajta röhögni. igazából nem is tudom..mondjuk 19 vagyok de elég kis összevissza srác, sztem én is "le vagyok maradva" kicsit :) csak hirtelen ötlettől vezérelve fogalmazódott meg bennem milyen lenne ha...de inkább marad gondolatban ez az egész:) és köszi hogy őszintén leírtad mit gondolsz, szép napot Neked :))
2010. márc. 15. 14:17
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sem rakj fel ilyeneket, mert a végén még lesz egy "jóakaród", aki felnyom a napiszarra...
2010. márc. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg kikerülsz vele napiszarra!:D
2010. márc. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahhahah, erről először a Medvezsidó jutott eszembe a Becstelen Brigatykból. X'DDDD Bocs, értelmes hozzászólást nem tudok produkálni, a többiek már elmondták előttem, amit fontosnak találtam volna. ;)
2010. márc. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hát olyan képet én sem raknék ki, hogy a két kezedben szorongatod, és lengeted, mintha ütni akarnál. Mivel senki sem gondolná, hogy ezzel a baseballozást imitálod, hanem azt, hogy a verekedést, balhézást. Amúgy ez a sor jutott eszembe erről a Trainspotting-ból (mármint a könyvből):

"Kíváncsi lennék, vett-e valaha valaki az óceán innenső oldalán azzal a szándékkal baseballütőt, hogy játsszon vele."

2010. márc. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de ne lepődj meg, ha napszarról visszaköszön :D harczos
2010. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!