Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért elfogadottabb, ha...

Miért elfogadottabb, ha valakit csak 1 dolog érdekel, mintha valakit minden érdekel bizonyos szinten?

Figyelt kérdés
Mert én úgy veszem ki leginkább, hogy komolytalannak vesznek, furcsán néznek rám, mert humán és reál területen is dolgoztam, innen is vannak végzettségeim, de nem csak annál a 2 területnél áll meg az érdeklődésem.

2015. okt. 30. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Ha minden érdekel, akkor ugye elaprózódik az érdeklődésed, az időd és semminek nem leszel a mestere... Hacsak nem választasz ki valamit közülük, persze.

Több dolog viszont simán érdekelhet, az azért belefér az emberéletbe komoly szinten is.


Biztos van, aki furcsállja, ha valaki több dologban jó, nem tudom, az hol él, hiszen számos ilyen ember létezik a világban, ahogy olyan is, aki semmihez sem ért...

2015. okt. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Mert azt mondják az emberek, általában, hogy ha sok minden érdekel, akkor egy dolog sem köt le igazán, csak hányaveti módon sodródsz az árral.

Hogy sok mindenbe belekezdesz, de egy dolgot sem fejezel be. Ezt általában a "megbízhatatlan" jelzővel illetik.

Ne foglalkozz ezzel.


Azzal foglalkozz, ami Téged érdekel. És ne a többi ember véleményével.

2015. okt. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!