Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk, volt olyan, hogy egy...

Fiúk, volt olyan, hogy egy bizonyos lányt sokáig kívántatok? Tehát nem kopott meg a dolog az idők során, hogy nagyon tetszik nektek, vonz benneteket? Pl.1-2 évig is, akár és egyre erősebben. Mi volt az oka? L

Figyelt kérdés
2015. máj. 9. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az hogy olyan gyönyörü szemei votlak hogy elolvadtam tőle és mindig mikor megláttam újra és újra beleestem :)
2015. máj. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neeeeem volt. 2009 ooota vaaan *-*
2015. máj. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen, minden nap látom suliban azt a gyönyörű és édes arcát és minden alkalommal beleesek..17/F
2015. máj. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Van. Ugyanolyan elcseszett a gondolkodása, mint az enyém és ebbe beleszerettem. Ő sajnos legtöbbször ignorál és a közös programokat utolsó pillanatban lemondja valamilyen átlátszó kifogással. Talán meg akarja értetni, hogy igazából csak nem akar velem lenni, de ezt így nem mondja ki soha. Nem bírom elfelejteni és tudom, hogy nekem Ő az. Emiatt már ismerkedni sem tudok más lányokkal, ők már nem érdekelnek.
2015. máj. 10. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés... néha találkozok vele, az nem hagyja elfelejtetni, és hogy jófej velem. Aztán később megint tök aranyos, vagy megdicsér valamiben. És konkrétan több önbizalmat ad ezzel kevés esettel, mint az exem egész 15 hónap alatt (aki inkább elvett). Megőrülök tőle, nem múlik el, mert egyszer úgyis újra előjön. Az a bökkenő, hogy ahogy tudom van barátja, meg szerintem ő lazán fog fel. Ha szingli lenne és érezném a lehetőséget, úgy ráugranék hogy olyanhoz a jó fantázia is kevés. :)
2015. máj. 18. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!