Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miről beszélgessek az új...

Miről beszélgessek az új osztálytársaimmal? FONTOS!

Figyelt kérdés

Ma kezdtem egy új iskolában, de ma csak 1 órára kellett bemennem. Nagyon-nagyon visszahúzódó és csendes lány vagyok sajnos. :( Egy összeszokott társaságba kerültem be, 11. osztályba. Szeretnék én is barátnőket, barátokat.. Félek, hogy nem fog könnyen menni, az első óra utáni szünetben az osztály nem foglalkozott igazán velem, így hát lehet, hogy nekem kéne nyitnom a többiek felé. Bár könnyebb lenne, ha a többiek nyitnának először felém, mert így nehezebb dolgom lesz lehet.. Egy sráccal beszéltem pár szót a szünetben, de ő elég kirekesztettnek tűnt.


Mit tanácsoltok, hogyan barátkozzak, hogy lenne érdemes nyitnom a többiek felé?


17/L



2015. nov. 2. 13:41
 1/1 Clark Kent.. ***** válasza:

Figyeld meg, hogy ők miről beszélgetnek, és vedd fel a fonalat. Ha van stílusod, akkor lazán be tudsz kapcsolódni a beszélgetésbe, mondjuk azzal, hogy egy témával kapcsolatos kérdést felteszel.


Ha visszahúzódó és csendes lány vagy, akkor viszont sajnos ez nehezebben mehet, de így sem lehetetlen, csak akaraterő kell hozzá. Ha semmiképpen nem megy, olvass önfejlesztő irodalmat.

2015. nov. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!