Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek a suliban...

Hogyan viselkedjek a suliban hogy ne vegyék észrerajtam, hogy vagdosom magam ill. öngyilkos hajlamaim vannak?

Figyelt kérdés

Mint ahogy a kérdésemben is van, vagdosom magam meg öngyilkos hajlamaim vannak. Sokszor van rossz kedvem és már alig tudom visszafogni a suliban. Igazából nem is tudom hogyan tehetném. Ezért kéne tanács, hogy hogyan is viselkedjek a suliban hogy ezek ne látszodjanak. A válaszokat előre is köszönöm^^


(Azért nem azt kérdezem hogyan szokjak le ezekről mert nem is akarok. Csak nem szeretném hogy lássák rajtam.)



2015. nov. 12. 19:33
1 2
 11/13 anonim válasza:
70%
Közlöm veletek h ezt nem happyből csinálja hanem ez egy betegség melyet szaknyelven posztraumatikus devianciának nevezik ami egy nagyon veszélyes pszichés betegség.Ahogy olvastam a kiírását és a saját tapasztalataim alapján nála nem a jaj szakított velem a pasim féle feltűnési viszketegség miatt csinálja hanem teljesen más okból kifolyólag. Akik ebben a betegségben szenvednek azokat nagyon komoly megrázó sokkhatás érte.Ilyen betegségben szenvednek pl a nemi erőszak áldozatai,valami megrázó eseménynek voltak a szemtanúi pl gyilkosságnak/öngyilkosságnak,a szülei minden nap agyonverik, kínozzák testileg bántalmazzák stb.Egy ilyen rosszul sikerült öngyilkosság akár az életedbe is kerülhet és ha ezt tovább folytatod bele fogsz halni.Ha mindenképp meg akarsz halni akkor ugorj ki 1 kamion elé vagy ugorj le egy 10 emeletes ház tetőről,vagy ha már az ereidet vagdosod próbálkozz az ütő érrel.
2015. nov. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
"Utolsó" igazad van :( Eléggé rossz dokgok történtek velem amiket nehéz feldolgozni :( És a vagdosásom nem csak karcolgatás, hanem rendesen belevágok a karomba >< Ami egyre csak durvább lesz, ugyhogy valaki azt is megmondhatná, hogy tesi orán hogy rejtsem el az alkarom ugyanis nem valami szép látvány, ráadásul még a tesitanár észre is venné. (meg az osztálytársaim is, de azok tesznek rám)
2015. nov. 15. 21:23
 13/13 anonim válasza:

Válaszoló előtti:

Igen, de van aki (nem mondom, hogy Ő is) divatból csinálja. Érdekes, mostanában szinte csak a 13-évesek csinálják. Ezt nem konkrétan a kérdezőre értem. Sőt, nem is rá.

Amúgy a kérdésre a válaszom:

Normálisan.

2016. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!