Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Népszínház utca jó hely?

A Népszínház utca jó hely?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki, ősztől ott fogok lakni albérletben (még nem biztos), de nem tudom, hogy jó környék-e... úgy értem, csendes, biztonságos, kevés balhé stb stb. Előre is köszönöm a válaszokat (olyanokat lehetőleg nem szeretnék kapni, hogy menjek el és nézzem meg magam, mivel szegedi vagyok, és nagyon ritkán jutok csak fel Pestre...)!
2010. márc. 20. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát éjszaka ne sűrűn járj haza egyedül vagy paprikaspray nélkül, nem a legjobb környék...
2010. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Háde áz nágyszerű hely, testvír! Há mindennap ott flángálok á havérokkál. Májd megismerjük egymást! Pénzed ván?
2010. márc. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az pont Budapest egyik leggázabb környéke...
2010. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a BKV jó, csak simán megkéselhetnek. ja, és elég gyakran be fognak hozzád törni! tudod, nyócker...
2010. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

édes drága szívem, ne is legyen biztos, mert ha nem vagy 200kilós kigyúrt bengaállat, akkor biztos, h beléd fognak kötni nem kevésszer. nem ajánlom. gondolom olcsóbb ott az albi, mint mondjuk a körút másik felén, vagy az I. kerületben, de ha egy mód van rá, inkább válassz valami jobb környéket.


mondjak utcákat, ahol még ajánlott lakni??? szívesen, csak mondd meg, h hova fogsz járni suliba, vagy dolgozni, h ahhoz is közel legyen.

2010. márc. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
uhh... hát akkor meg fogom asszem gondolni :S egyébként a BGF-et jelöltem meg első két helyen, de az a fontos elsősorban, hogy jó közlekedési lehetőségek legyenek.
2010. márc. 20. 17:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én meggondolnám... nem a legjobb környék... Egy haverom régen ott lakott a Teleki térnél, sokszor jártam nála, este felé is. Nagyon sok roma lakik arra felé, a Teleki téren meg 4 kocsma/éjjel nappali is van, sok a részeg ember, és a balhé is. A Népszínház utca ottvan a Teleki tér mellett, nem jobb a helyzet ott sem.
2010. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Végül oda költöztél? Bejött Pest? Hogy alakult az életed?
2018. febr. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!