Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet így valaha is barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet így valaha is barátnőm vagy egyedül maradok? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Szóval 18 éves fiú vagyok és régebbi sérelmek miatt az rögzült a fejembe, hogy én nem kellek senkinek és csúnya vagyok, mindez odáig fajult, hogy el is ment a kedvem a csajozástól és az ismerkedéstől mert csak kinevetnének úgyis, és az iskolában sem mentem oda egy lányhoz sem, és felém sem nyitott senki. Belsőleg tehát inkább csendesebb, komoly nem az a mindenkihez odamegyek, nagydumás típus vagyok ugyanakkor vidám és sokat nevetek ha barátokkal vagyok például. Külsőleg pedig mostanában hallottam már, hogy nem vagyok rossz/helyes vagyok, magas, változtattam az oltozkodésemen és frizurát váltottam. De valami mégsem stimmel úgy érzem mert nem érdeklődik senki irántam, nem tudom, hogy tetszek-e valakinek is, kezdeményezni pedig a gátlásaim miatt nem merek, bulizni/discoba nem járok és így félek kifutok az időből.

2015. nov. 13. 15:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ma már sok lánynak alap,hogy a fiú járjon bulizni. Szerintem elég ha közvetlen vagy,kicsit próbálj meg haverjaidon keresztül ismerkedni. Nem flörtölésre gondolok,hanem barátkozásra utána meg magától beindul:)
2015. nov. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan en miert nem futok ossze ilyen normalis fiukkal.:"DD
2015. nov. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Idegenekkel ha valahogy találkozok akkor próbálok nyitottabb lenni de a tapasztalathiány miatt csak egyszerű témákról beszélgetek és e miatt is aggódok, hogy unalmasnak tartanak és csak beégek. Utolsó, szerintem valamit félreértettél mert én gáznak érzem magam ilyen csajozós téren akit nem tartanak normálisnak úgy ahogy te gondolod. Bocsánat a szedett-vetett szövegért csak sietnem kellett és így sikerült.
2015. nov. 13. 15:53
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Túl sokat foglalkozol azzal, hogy mások mit gondolnak rólad. Döntsd el hogy boldog akarsz lenni, és vágj bele, Menj oda bátran lányokhoz, ismerkedj, beszélgess, ezzel nem tudsz leégni!! Ebbe nincs semmi égő, egyszerűen élvezd hogy jól nézel ki. Meg fog változni a kisugárzásod és vonzani fogod a lányokat. L\18
2015. nov. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Egyet kell értenem a 2-es válaszolóval, te egy normális srác vagy, és nem vagy gáz, szóval ne tartsd magad annak. Vannak lányok - mint a #2 és én - akik nem a nagydumás csajozós pasikat részesítik előnyben, hanem inkább a csendesebb, komolyabbakat. Sok lány azt várja, hogy a fiú kezdeményezzen, mert az ő dolga, de már egyenlőség van, te is kezdeményezhetsz és ő is, csak ahogy téged visszatartanak a gátlásaid, úgy a lányokat is.

18/L

2015. nov. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Először is felejtsd el, hogy egyedül maradsz és kifutsz az időből. Még csak 18 vagy, nem maradtál le semmiről. Nem kell nagydumájú legyél, ha normális lányt szeretnél, azokat úgy sem azok a srácok érdeklik, akik annyira elvannak magukkal.
2015. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Őszintén remélem, hogy vannak még olyan lányok mint #2,#5, akit tudok szeretni és ő is engem, csak rejtély, hogy hol van, vagy hogyan ismerhetném meg. A többieknek pedig köszönöm a tanácsokat, ment a zöld kéz mindenkinek.

Ha valakinek van hozzáfűznivalója írja le továbbra is.

2015. nov. 14. 16:15
 8/16 anonim ***** válasza:

Én is a komoly, csendesebb fiúkat részesítem előnyben. :)

De jobb ha te kezdeményezel.

2015. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Tök normális vagy, és ne változz meg soha :) Ne add fel a reményt, soha nem tudhatod, hogy vajon melyik nap futsz bele a hozzád illő lányba :) Hosszú távon a normális lányoknak olyan típus a nyerő, mint te, bármit is mutat a világ, légy türelmes és kitartó. Az én barátom sem nagy partyarc, mint ahogy én sem, szinte alig van mind a kettőnknek közeli barátja. És hiába volt félénk a megismerkedésünkkor, valahogy kialakult a dolog, mert láttam rajta hogy nagyon szeretne megismerni, ezért megtettem én az első lépéseket. Aztán felbátorodott a drága :))
2015. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Megváltozni nem fogok, de ha nem tetszem magamnak mert érzem, hogy csúnya vagyok arcra akkor tudom, hogy semmi esélyem sincs annál aki tetszik/szép. :(
2015. nov. 19. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!