Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Teljesen elvesztettem a hitem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen elvesztettem a hitem abban, hogy valaha nekem is lesz barátom, már a jövőképemből is teljesen kikopott, hogy nem leszek majd egyedül. Ki lehet ebből valahogy lépni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 23. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért érzel így?
2015. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát ez van
2015. febr. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sose volt kapcsolatom, pedig már nem vagyok tizenéves. Nincs mire alapoznom, hogy máshogy érezzek.
2015. febr. 23. 21:09
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
27 éves voltam, mikor először egyáltalán eljutottam a csókig. Ne hidd, hogy olyan reménytelen vagy, mindig lesz valaki, aki tud szeretni téged. Nyiss mások felé.
2015. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!Nem tudhatod hogy mit hoz a holnap.Nincsen senkinek megírva a sorsa,azt Te magad írod a jelenben.A múlton sose rágódj.Próbálj bízni a jövődbe.A jó dolgok lassan jönnek.Ebből a helyzetből nagyon nehéz kimászni.Higgy benne hogy sikerül.Ne görcsölj miatta.Majd akkor fog jönni az a valaki,amikor nem számítasz rá.

Fel a fejjel.

21/F

2015. febr. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Légy nyitott a világra és az emberekre.

Ha gondolod írhatsz és beszélgethetünk.

Nyugi, nem harapok és nincs is mit vesztened. :)


27/F

2015. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok, nagyon szeretnék már egy barátnőt. Nagyon nehéz tényleg, de próbálj bízni benne, ne add fel, mert nem szabad. Hiszek benne hogy valaki szeretni fog, akit én is szerethetek. Tegyél Te is ugyanígy. Nekem is írhatsz, ha szeretnél egy kicsit lelkizni, hátha tudunk egymásnak segíteni vmiben. 21/F:)
2015. febr. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
:( nincs önbizalmad ,menj oda valakihez ,valakikhez barátkozz össze ,én egy hülyeség miatt vesztettem el a barátaimat. :'( Ha gondolod írj privit ,beszélgethetünk.
2016. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!