Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen gazdag sok Budapes...

Miért ilyen gazdag sok Budapesten élő külföldi akik ráadásul korombeliek?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és fősulin van pl egy afgán gyerek akinek új BMW terepjárója van és az előző autója is ilyen volt. Az ilyen minek jár főiskolára ha ilyen luxusban él? Hogy van ennyi pénze ha korombeli nem értem. Meg sok vietnámi is mind BMW terepjáróval jár. Azt tudom hogy ők piacoznak de nem hiszem el, hogy valaki beköltözik az országba és már lassan ők képzik a gazdag réteged hazánkban. Magyarok meg kaparják össze az aprót.
2015. nov. 19. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért, mert a szüleik mind vállalkozók, és nekik kell továbbvinni majd a céget, hogy az ő gyerekük is hasonló életkörülmények között nőhessen fel. Mert ha csak költi a pénzt, de gyarapítani nem tudja, nem sokáig lesz gazdag.
2015. nov. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szerinted cégvezetők hagyjuk már
2015. nov. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tehetnek róla, hogy gazdag családba születtek.

És milyen fura, hogy nem olyanok, hogy ha pénzük van, vakarják a seggüket, hanem inkább tanulnak meg dolgoznak.

2015. nov. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy válaszolok, mint érintett. 23 éves vagyok, egyetemista és egy Mercedes CLA AMG-t vezetek. Gazdagok a szüleim, de már évek óta dolgozom máshol, illetve teljesen mást tanulok, mint ami a vállalkozásunkhoz passzol úgymond, azért, mert valami újat szeretnék összehozni, ennyi. Miért ne tanulhatnánk, csak azért, mert van pénzünk? Ez ugyanaz, mint mikor az egyik ismerősömnek azt mondták, hogy minek megy el iskolába tanítani, mikor gazdag a férje és nem kellene dolgoznia. No comment.
2015. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!